Prie Garbės Klubo svetainės
Tapkite Garbės Klubo nariu Tapk Nariu

Naujienos

Žalgirio Garbės klubo nariai kviečiami prisidėti prie Vyčio įgyvendinimo Kaune! 2018-05-23

Žalgirio" Garbės klubas yra kviečiamas palaikyti Vyčio projektą ir sudalyvauti fotosesijoje! Nuotrauka bus naudojama Vyčio projektui ir dedama į Facebook paskyrą. 
Kada?
Rytoj Kauno miesto savivaldybėje 17 val. (taip, žinau visi dirbantys, bet norėjo, kad atvyktume 16 val., bet išsikovojau 17 val.).  Užtruksim apie 20min. Reikalinga, kad būtume su Žalgirio atributika ir pagalvotume apie 1-2 sakinius, kodėl mes palaikome šį projektą. Ta citata mūsų bus naudojama prie nuotraukos mūsų. 

Šia kampanija ragina žmones prisidėti prie gražaus projekto. Kampanijoje dalyvaus V.Adamkus, A.Valinskas kuriuos dės į stendus ir plakatus ir t.t 

Prašau galinčius ir norinčius prisijungti ir rytoj sudalyvauti! Kuo mūsų bus daugiau, tuo įspūdingesnė nuotrauka bus.  Renkamės prie Kauno miesto savivaldybės 17 val!

Komentarai

A.Butkevičius: „Žalgirio“ komanda yra įaugusi į mano kraują“

Prieš pirmąsias Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynes Eurolygos „Top 16“ etape „Žalgiris TV“ rubrikos #ŽaliaBalta laidoje apsilankė ypatingas svečias – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.