Prie Garbės Klubo svetainės
Tapkite Garbės Klubo nariu Tapk Nariu

Įmonės Klubo narės

Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klubas turi 7 įmones – Klubo narių. Laukiame kitų prisijungiančių įmonių.

PARSISIŲSKITE PASIŪLYMĄ ĮMONĖMS

Šiuo metu "Lytagra" - viena didžiausių žemės ūkį aprūpinančių technika bendrovių Lietuvoje, vienijanti 29 antrines įmones ir filialus, kuriuose dirba daugiau kaip 800 darbuotojų, iš jų didžioji dalis - žemės ūkio specialistai. Tiekiamos ne vien atskiros žemės ūkio mašinos, o jų komplektai įvairioms žemės ūkio gamybos technologijoms, taip pat reikiamos atsarginės dalys, metalai ir įvairios medžiagos. Tai seniausia ir didžiausia šio profilio įmonė Lietuvoje. Daugiau - www.lytagra.lt
Lytagros Klubo narės yra - Panevėžio Lytagra, Klaipdėdos Lytagra, Vilniaus Lytagra, AB Lytagra, Lietuvos žemės ūkio bendrovė ir Okainių žėmės ūkio bendrovė. (Bronzinės Klubo narės įmonės)
UAB „Daneka“ – įmonė, įkurta 1995-aisiais, vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą buitine technika. 2011 metais įmonė tapo garsiausių pasaulyje buitinės technikos prekinių ženklų, tokių kaip Siemens, Bosch, AEG, parteriu. Įmonė dalyvauja pasaulinėse parodose, gamintojų organizuojamuose mokymuose ir savo turimas žinias apie produktus stengiasi perteikti klientui. Daugiau – www.daneka.lt. (Sidbarinė Klubo narė įmonė)
AB „Aksa“ – gelžbetonio konstrukcijų gamintoja, kurios gaminiai (kolonos, rygeliai, sijos, trisluoksnės sieninės plokštės) naudojami tiek visuomeninės paskirties statybos objektuose, tiek individualios statybos objektuose. AB „Aksa“ savo veikloje apjungia ilgametę gelžbetonio gamybos patirtį ir modernias šiuolaikiškas gelžbetonio gamybos technologijas. AB „Aksa“ gelžbetonio konstrukcijos naudojamos ne tik Lietuvos statybos objektuose, bet ir eksportuojamos į Baltarusiją, Švediją, Suomiją, Norvegiją. Daugiau – www.aksa.lt.

 

A.Butkevičius: „Žalgirio“ komanda yra įaugusi į mano kraują“

Prieš pirmąsias Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynes Eurolygos „Top 16“ etape „Žalgiris TV“ rubrikos #ŽaliaBalta laidoje apsilankė ypatingas svečias – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.