Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
10
įmonių
761
narys
Šį sezoną surinkta
36656.60  €

Įmonės Klubo narės

Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klubas turi 10 įmonių – Klubo narių. Laukiame kitų prisijungiančių įmonių.

Pasiūlymas įmonėms

Šiuo metu "Lytagra" - viena didžiausių žemės ūkį aprūpinančių technika bendrovių Lietuvoje, vienijanti 29 antrines įmones ir filialus, kuriuose dirba daugiau kaip 800 darbuotojų, iš jų didžioji dalis - žemės ūkio specialistai. Tiekiamos ne vien atskiros žemės ūkio mašinos, o jų komplektai įvairioms žemės ūkio gamybos technologijoms, taip pat reikiamos atsarginės dalys, metalai ir įvairios medžiagos. Tai seniausia ir didžiausia šio profilio įmonė Lietuvoje. Daugiau - www.lytagra.lt

Lytagros Klubo narės yra - Panevėžio Lytagra, Klaipėdos Lytagra, Vilniaus Lytagra, AB Lytagra, Lietuvos žemės ūkio bendrovė ir Okainių žėmės ūkio bendrovė. (Bronzinės Klubo narės įmonės)
UAB „Daneka“ – įmonė, įkurta 1995-aisiais, vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą buitine technika. 2011 metais įmonė tapo garsiausių pasaulyje buitinės technikos prekinių ženklų, tokių kaip Siemens, Bosch, AEG, parteriu. Įmonė dalyvauja pasaulinėse parodose, gamintojų organizuojamuose mokymuose ir savo turimas žinias apie produktus stengiasi perteikti klientui. Daugiau – www.daneka.lt. (Sidbarinė Klubo narė įmonė)
UAB renginiai lt (Karklės festivalis) - svajonės kurios vienija! Geriausias festivalis lietuvoje, kuris vyksta prie jūros ir suvienija tūkstančius žmonių! Šiemet festivalis vyks rugpjūčio 14-16 dienomis! Daugiau informacijos www.karkle.com Festivalio metu vyks „Žalgirio" Garbės Klubo 3x3 turnyras, o Klubo nariai turės puikias sąlygas festivalio metu! Klubo narė įmonė nuo 2019.07.15
Mūsų bendrovė teikia paslaugas plačiam klientų ratui, pradedant mažomis įmonėmis, individualiai dirbančiais profesionalais ir baigiant didelėmis akcinėmis bendrovėmis bei ne pelno organizacijomis, tokiose verslo srityse, kurios apima gamybos, prekybos, paslaugų sferą, finansinius tarpininkus, advokatus, kolektyvinius intelektinės nuosavybės administratorius ir ūkininkus.

Mes, kaip ir mūsų klientai, susiduriame su kasdieniniais verslo iššūkiais, ir tikrai žinome, ką reiškia būti versle. Mes suprantame jūsų verslo pobūdį ir siekius, ne tik jūsų buhalteriją. Mes kuriame artimus draugiškus tarpusavio santykius, paremtus lojalumu, pagarba ir patirtimi, kuria dalijamės. Klientams mes siūlome asmeninį dėmesį, ko paprastai nebūna didelėse įmonėse.
Medicinos mokslo leidykla UAB "Vitae Litera" įkurta 1997 m. Didėjant spaudos mažu tiražu poreikiui, nuspręsta įmonę plėsti ir patiems teikti spaudos paslaugas. 2008 m. veiklą pradėjo TUKa spaudos namai – spaustuvė, kurios veikla orientuota į skaitmeninės, personalizuotos, spaudos sprendimus. 2014 m. persikėlėme į naujas 1,100 m2 patalpas Kauno centre. Taigi, turėjome galimybę padidini paslaugų asortimentą bei atlikti darbus per trumpesnį laikotarpį. Galime atlikti sudėtingus spaudos sprendimus per trumpesnį laikotarpį ir klientams teikti aukštos kokybės spaudos paslaugas.

Mes didžiuojamės ilgalaike spaudos ir leidybos patirtimi, suburta komanda ir išskirtiniu požiūriu į klientų poreikius. Tai mus skatina nuolat ieškoti pažangiausių spaudos technologijų bei naujų gamybos būdų.


Kas mes?
TUKa - tai prekės ženklas, gimęs 2008 m., siekiant Lietuvos klientams pateikti naujausias skaitmeninės ir ofsetinės spaudos technologijas. Inovatyvių, kūrybiškų ir socialiai atsakingų žmonių komanda greitai ir kokybiškai gali įgyvendinti kiekvieno užsakovo fantaziją, paversdami ją unikalios spaudos gaminiu. Koncentracija, kruopštumas, aukštų standartų siekis, puoselėjamos spaudos ir leidybos tradicijos padeda TUKos gaminiams būti konkurencingiems rinkoje.

Mūsų misija
Teikti klientams inovatyvius ir kokybiškus spaudos sprendimus, kurie leistų išsiskirti, įgyvendinti kūrybiškas idėjas ir būtų ilgalaikiai.

Mūsų vizija
Tapti tarptautine kompanija, gebančia išpildyti visus klientų poreikius popierinės ir plastikinės spaudos srityje, teikti naujausius, unikalius sprendimus klientų verslui ir individualiai kiekvienam užsakovui.