Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės klube
11
įmonių
916
narių
Šį sezoną surinkta
47869.19 €

Lapkričio mėnesio bilietai – jau šį penktadienį!

 2020-10-21

Bilietų prekyba į visas lapkričio mėnesio rungtynes prasidės penktadienį, spalio 23 d.

Lapkritį žalgiriečių laukia Eurolygos susitikimai su Madrido „Real“ (lapkričio 6 d.), Maskvos CSKA (lapkričio 17 d.) ir Sankt Peterburgo „Zenit“ (lapkričio 26 d.) bei „Betsafe–LKL“ mačai su Klaipėdos „Neptūnu“ (lapkričio 1 d.), Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (lapkričio 3 d.) ir Alytaus „Dzūkija“ (lapkričio 22 d.).

Lapkričio mėnesio Eurolygos rungtynėms kol kas bus atidaromas tik pirmasis arenos aukštas bei centrinės trečiojo aukšto tribūnos – ruda bei oranžinė zonos (artėjant rungtynių datai tribūnų skaičius gali didėti), o į „Betsafe–LKL“ susitikimus bilietai bus pardavinėjami tik pirmajame aukšte. Bilietus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje.

Prasidėjus bilietų prekybai į atskiras rungtynes, pirmieji bilietus galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai, kuriems įsigyti bilietus už išankstinę kainą bus galima iki spalio 26 d. 13.00 val., o po to likusios vietos bus paleistos į viešą prekybą. Vieno abonemento ar vienos Klubo narystės savininkas galės įsigyti du bilietus už išankstinę kainą.

Nors nuo rugsėjo 1 d. žiūrovų skaičius renginiuose nėra ribojamas, į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turi laikytis saugaus atstumo, gali sėsti į kas antrą vietą ir per visas rungtynes privalo dėvėti apsaugines veido kaukes. Taigi žiūrovai kviečiami gėrimus ir maistą vartoti arenos fojė – į savo vietas sektoriuose jų atsinešti ir vartoti negalima.

Lietuvos čempionų klubas taip pat imasi visų prevencinių saugos priemonių, kad krepšinio rungtynės vyktų saugiai. Yra tikrinama visų atvykstančių į areną lankytojų, darbuotojų ir žaidėjų kūno temperatūra, kuriai viršijus 37,3 laipsnio, asmenys nėra įleidžiami į areną. Taip pat prie kiekvieno įėjimo sumontuoti dezinfekatoriai, įrengti papildomi žymėjimai lankytojų srautų valdymui, prieš atsidarant durims į renginį ir renginio metu dezinfekuojamos visos durų rankenos, turėklai esantys arenoje, po rungtynių dezinfekuojamos visos sėdimos vietos, turėklai, paviršiai esantys arenoje.

Komentarai