786
nariai
Šį sezoną surinkta
8141.50  €

„Žalgirio" Garbės Klubo tradicinio krepšinio čempionais tapo - Klubo narė įmonė „Lytagra"

2022-01-10

Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ treniruočių centre vyko tradicinis „Žalgirio“ Garbės Klubo organizuojamas krepšinio turnyras. Dėl nugalėtojų taurės varžėsi šešios komandos, suskirstytos į dvi grupes po tris komandas.

A grupės rezultatai

Šioje grupėje pradėjo kovas Panevėžio „Ambasada" prieš „Lytagrą" . Nuo pat pirmų minučių „Lytagros" komanda parodė jėgą, kad šiame turnyre yra rimtai nusiteikę ir pirmąjį kėlinį laimėjo 31:9. Antrame kėlinyje Panevėžio „Ambasada" stengėsi nepasiduoti ir kovojo iki pat pabaigos. Rezultatu 43:28 laimėjo  „Lytagra". Panevėžio komandoje rezultatyviausi buvo T.Šegamogas ir E.Celiešius po 7 taškus, „Lytagros" komandoje A.Žilinskas 19 taškų.

Antros šio pogrupio rungtynės vyko tarp „Žalgirio“ administracijos ir „Lytagra".  2020 metų susitiko čempionai ir paskutinės vietos komanda. Tačiau šiemet „Lytagra" atvyko galingesnės sudėties, o administracija susilpnėjusi. Tačiau kovos buvo tikimąsi. Rungtynių pradžia buvo 0:11, bet administracijos komanda gavę šaltą dušą pradėjo vytis varžovus. Po pirmo kėlinio 9:17 priekyje „Lytagra". Antrame kėlinyje kova buvo apylygė ir rezultatu 26:36 nukauta administracijos komanda ir tai reiškė, jog čempionų titulo šiemet negins „Žalgirio" administracija, o „Lytagra" tiesiausiu keliu keliauja į finalą. „Žalgirio" administracijos komandoje rezultatyviausiai žaidė G.Navickas 6 taškai, „Lytagros" komandoje A.Žilinskas 15 taškų.

Trečiose šios grupės rungtynėse susitiko „Žalgirio" administracija prieš Panevėžio „Ambasadą". Pergalės siekė abi komandos, nes tik pergalės atveju komanda iškovos teisę kovoti dėl 3 vietos, o pralaimėjusi kovos dėl 5 vietos. Ir kova tikrai buvo atkakli ir nuožmi nuo pat rungtynių pradžios. Rezultatas dažnai keitėsi į vieną ir kitą pusę. Po pirmo kėlinio 16:19 priekyje buvo Panevėžio „Ambasada". Antrame kėlinyje niekas nesikeitė, kova išliko atkakli iki paskutiniųjų sekundžių ir geriau pabaigą sužaidę ir mažiau klydę, pergalę 30:28 iškovojo „Žalgirio" administracija, kuri keliauja žaisti dėl 3 vietos. „Žalgirio" administracijos komandoje rezultatyviausiai žaidė J.MIlius 7 taškai, Panevėžio „Ambasados" komandoje R.Sadauskas 12 taškų.

A grupė
1. „Lytagra"  2 pergalės, 0 pralaimėjimas, +25/ 1 vieta grupėje
2. „Žalgirio" administracija 1 pergalė, 1 pralaimėjimas -8/ 2 vieta grupėje
3. Panevėžio „Ambasada" 0 pergalių, 2 pralaimėjimai -17/ 3 vieta grupėje

B grupės rezultatai

Antroje grupėje pradėjo kovas turnyro šeimininkai „Žalgirio" Garbės Klubas prieš Jurbarko „Trespir" komandą. Pirmosios turnyro rungtynės niekam neišeina į naudą ir jautėsi, jog abejoms komandoms daug ko trūksta. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiai 9:9, o antrame kėlinyje puolimas pagyvėjo, bet sunkiai sekėsi tiek šeimininkams, tiek svečiams apsiginti ir daryti mažiau klaidų. Sėkmingiau pabaigą sužaidę 28:30 laimėjo jurbarkiečiai, taip įnešdami į šią grupę sumaišties. Klubo komandoje rezultatyviausiai žaidė K.Česnulevičius pelnęs 7 taškus, Jurbarko „Trespir" komandoje rezultatyviausias M.Janušauskas 7 taškai.

Antrose šios grupės rungtynėse susitiko „Žalgirio" Garbės Klubas prieš Green White Boys. Šios rungtynės itin svarbios buvo Klubo komandai, kadangi pralaimėjus būtų garantuotai paskutinė vieta grupėje. Verta paminėti, GWB turėjo galingą palaikymą tribūnoje, kadangi ruošėsi Boysai išvykai į Jonavą ir apšildė savo balsus palaikydami savus turnyre. Įspūdinga!  Rungtynės pradėjo Klubo komanda geriau  ir pirmasis kėlinys baigėsi 13:6 Klubo naudai. Antrame kėlinyje fanų komandai Green White Boys sunkiai sekėsi užpulti, o Klubo komandai atvirkščiai puikiai sekėsi išnaudoti progas ir puiki pergalė 29:13, kuri leidžia pasigerinti ir nuotaikas ir grupėje situaciją.  Klubo komandoje rezultatyviausiai žaidė T.Jatkonis pelnęs 12 taškų, Green White Boys komandoje rezultatyviausiai žaidė T.Mušenkovas 8 taškai.

Trečiose šios grupės rungtynės susitiko Green White Boys ir Jurbarko „Trespir" komandos. Šiose rungtynėse sprendėsi, kas toliau keliaus kovoti dėl 3 vietos, kas dėl 5 vietos. Boysai pralaimėję prieš Klubo komandą dideliu skirtumu turėjo ne tik laimėti, bet ir reikiamu taškų skirtumu, kad galutinėje lentelėje būtų mažesnis taškų įmestų/praleistų minusas. Abi komandos norėjo laimėti ir kova aikštelėje buvo atkakli. Po pirmo kėlinio 13:13 lygybė. Bet antrame kėlinyje pradėjo dominuoti Boysai ir įrodė savo pranašumą įveikdami 29:21. Deja, pergalės neužteko ir pagal +/- santykį liko treti, o jurbarkiečiai keliauja į mažąjį finalą, kuriame jų laukia „Žalgirio" administracija. Boysų komandoje rezultatyviausiai  žaidė Š.Tumosa 11 taškų, o jurbarkiečių komandoje rezultatyviausias V.Mačys 12 taškų.

B grupė
1. „Žalgirio“ Garbės Klubas  1 pergalė, 1 pralaimėjimas, +14/ 1 vieta grupėje
2. Jurbarko „Trespir"  1 pergalė, 1 pralaimėjimas, -6/ 2 vieta grupėje
3. Green White Boys 1 pergalė, 1 pralaimėjimas -8/ 3 vieta grupėje

Dėl penktosios vietos turnyre susikovė Green White Boys ir Panevėžio „Ambasada". Nors pirmasis kėlinys buvo apylygis, tačiau Green White Boys turėdami ilgesnį atsarginių suolelį ir daugiau jėgų įrodė savo pranašumą ir rezultatu 34:26 nugalėjo panevėžiečius ir užėmė turnyre 5 vietą. GWB rezultatyviausiai žaidė T.Mušenkovas 12 taškų, o Panevėžio „Ambasada" komandoje R.Sadauskas ir T.Šegamogas po 8 taškus.

Dėl trečios vietos turnyre susikovė „Žalgirio" administracija prieš Jurbarko „Trespir". Tai intrigavo, nes „Žalgirio" administracijai sunkiai sekėsi įsivažiuoti, o jurbarkiečiai turėdami daug patirties ir noro laimėti 3 vietos taurę įrodinėjo, kad kova bus atkakli. Po pirmo kėlinio 19:18 priekyje žalgiriečiai. Tačiau kova pasikeitė antrame kėlinyje. Administracijos komanda puikiai pradėjo antrąjį kėlinį ir stabiliai sužaidė, o jurbarkiečiams nesisekė užpulti. Rezultatu 35:26 ir 3 vietos taurę iškovojo „Žalgirio" administracijos komanda! Administracijos komandoje rezultatyviausiai žaidė A.Sukovas 10 taškų, jurbakiečių komandoje M.Janušauskas 14 taškų.

Finale susitiko turnyro šeimininkai „Žalgirio” Garbės Klubas prieš Klubo narę įmonę „Lytagra". Nors prieš finalines rungtynes visi šnekėjo, kad „Lytagrai" nebus ką veikti ir lengvai triumfuos finale, tačiau klubiečiai įrodinėjo, kad yra verti būti finale ir gali kautis su stipriausia turnyro komanda. Finalas vyko 4 kėliniai, po 8 minutes. Rezultatu 43:51 (10:12/10:15/13:10/10:16) triumfavo „Lytagra"! Neįtikėtina 2020 metais turnyre likę paskutiniai, šiemet triumfavo ir nuo pat pirmų rungtynių parodė, kas šio turnyro favoritai. Puikios finalinės rungtynės, nors galbūt ir atrodo, kad lengvai „Lytagra" laimėjo, bet klubiečiai priešinosi, vijosi ir išlaikė intrigą iki paskutinių minučių. Sveikinimai Klubo narei įmonei „Lytagrai" iškovojus 2022 metų turnyro čempionų taurę! Rezultatyviauiai žaidė Klubo komandoje S.Šivickis 13 taškų, „Lytagros" komandoje A.Žilinskas 20 taškų.

Čempionų ir viso turnyro MVP A.Žilinskas!

Po turnyro dalyviai ir žiūrovai buvo vaišinami tradiciniu kugeliu. Džiaugiamės, kad pavyko surengti šį turnyrą, grįžti po metų pertraukos ir smagiai praleisti laiką krepšinio aikštelėje, tiek už jos ribų. Svarbiausia be traumų ir garbingai kovota krepšinio aikštelėje. Ačiū dalyviams, ačiū žiūrovams už puikią viso turnyro atmosferą ir kovą!