Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės klube
11
įmonių
916
narių
Šį sezoną surinkta
47869.19 €

BLOGAS: Ką reiškia būti ŽALGIRIO ambasadoriumi?

 2009-12-02

Tadas Šalkauskas – Kauno „Žalgirio“ Klubo ambasadorius Marijampolėje ir Kazlų Rūdoje. Aštuoniolikmetis visuomeninio darbo entuziastas, krepšinio renginių organizatorius atsiliepė į „Žalgirio“ kvietimą tapti ambasadoriumi ir jau kelias savaites padeda vykdyti „Žalgirio“ Klubo veiklą. Pirmieji „Žalgirio“ ambasadoriaus įspūdžiai – debiutiniame tinklaraštyje:


Nors ir vidurnaktį laukti mylimos komandos varžybų, įsirašyti jas, kai į „Žalgirio“ gretas grįžta Arvydas Sabonis. Gatvėje nevalingai krypsta akys, smarkiau daužosi širdis pro šalį einant žalgiriečiui. Šventiška diena metuose, kai turi galimybę stebėti „Žalgirio“ varžybas Kauno sporto halėje... nesvarbu, kad lankaisi ten jau dešimtą kartą iš eilės. Kartu verkti iš džiaugsmo, Dariui Maskoliūnui keliant Eurolygos taurę į viršų ir verkti iš apmaudo, kai Derrickas Sharpas su Tel Avivo „Maccabi“ iš „Žalgirio“ neįtikėtinai atima kelialapį į finalo ketvertą. Petys į petį susiremti, kai komandai sunku ar iš visų jėgų palaikyti ją, kai to labiausiai reikia. Daugeliui (tame tarpe ir man) tai nesvetimi gyvenimo atributai, tačiau ar dažnai svajojame tapti Lietuvos legendos dalimi?

Būdamas vos antroje klasėje iš visų plaučių džiaugsmingai rėkiau „Žalgiriui“ iškovojus Eurolygos čempionų vardą. Jau paūgėjęs, dėdamas kamuolį virš durų įsivaizdavau, kad skrieju halės parketu kaip Dainius Šalenga, tačiau visada suvokiau, jog tai tik svajonė. Krepšininku taip ir netapau, tačiau visada jaučiau didžiulį malonumą bent neakivaizdžiai prisidėdamas prie „Žalgirio“ gerovės. Nesvarbu ar tik plojau su visais halėje po efektingos „Žalgirio“ atakos, ar siųsdamas žinutes bent keliais litais prisidėdamas prie mylimos komandos išlikimo. Tačiau vykdydamas kitus įvairius projektus, renginius, paslapčia numatydavau vietą ir savo dievukų – Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos reklamai ar paramai. Tiesiog niekada netikėjau, jog ši komanda kada nors „ateis“ taip arti ją palaikančių žmonių.

Niekas negalėjo pamanyti, kad tokia didi ekipa ir organizacija taps atvira visiems. Tačiau išaušo diena, kai Kauno „Žalgirio“ paskelbė ambasadorių paiešką. Po paskelbtomis naujienomis pasirodė komentarai, jog daugelis norėtų tapti „Žalgirio“ ambasadoriais, tačiau, neva, tai beveik neįmanoma. Pamaniau, kad norint tapti organizacijos, keliančios sau aukščiausius tikslus dalimi, reikia ir pačiam tikėti tuo, kas atrodo neįmanoma. Taigi jau pirmieji žingsniai link „Žalgirio“ davė gyvenimiškų pamokų. Buvo galima dar kartą įsitikinti, jog gyvenime nieko neįmanomo nėra. Tiesa, informacijos apie ambasadoriaus būsimą veiklą buvo nedaug, bet suprasti keliamus reikalavimus pavyko. Kaip jau minėjau, minčių ką ir kaip veikti jau buvo sukaupta, tad beliko viską išreikšti juodu ant balto motyvaciniame laiške.

Šiandien esu laimingas, kad žaliai baltoje mašinoje tapau bent mažu sraigteliu. Esu maža dalelė organizacinėje grupėje, tačiau jaučiu dideles galimybes saviraiškai, gavau progą įgyvendinti seniai kauptas idėjas. Malonu, kad tokia garsi organizacija gerbia savo narius, net ir pačius mažiausius. Veikti vienoje tituluočiausių Europos komandų kartu yra ir garbė ir atsakomybė. Juk mano pareiga, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie Kauno „Žalgirio“ garbės Klubą, kad esami nariai dalyvautų Klubo veikloje, kad visi kartu Marijampolėje susirinkę stebėtume mylimos komandos varžybas. Taip pat išsipildė vaikystės svajonė būti arti komandos, tačiau neišblėso kvapą gniaužiantis jausmas, stebint žaliai-baltus.

Neįkainojamomis pavadinčiau pamokas, kurias gaunu stebėdamas žalgiriečių „virtuvę“. Čia dirba žmonės, geriausiai išmanantys savo darbą, tad stebėti juos ir mokytis iš jų yra be galo vertinga. Būti „Žalgirio“ ambasadoriumi man reiškia naujo gyvenimo etapo pradžią. Iki šiol daugiausiai veikęs jaunimo savivaldos organizacijose, regioninio lygio sporto projektuose, šiandien pradėjau veiklą visos Lietuvos komandoje – Kauno „Žalgiryje“. Būtent veiklą, nes Kauno „Žalgiris“ man nėra darbas. Nors tai yra įpareigojanti, tačiau širdžiai miela veikla. O kai veikla yra mylima – galima ir kalnus nuversti.

Komentarai

Foras13

2009-12-05 17:07
Evaldui ir kitiems.Jei esi toks mandras ir visa zinantis,turetum 'raukti',jog tais laikais buitinių video kameru,bent SSSR,nebuvo.Visa nufilmuota medziaga buvo cenzuruojama,kazkas leidziama parodyti.Aisku,tu negali zinoti,jog tais atmintinais metais,kai MUSU ZALGIRIS suede CASK'a,Maskvon vaziavo ne vienas traukinys(uzsakytas) su sirgaliais is Lietuvos.Tada rugtynes Makskvoje vyko Luznikuose,kur tilpdavo apie 20000 ziurovu - tarp ju budavo istisi kariuomenes daliniai - ir saujele lietuviu perrekdavo visa sita masina ir nebijodavo to daryti,nors buvo ne laisve,o totalitarizmas,kai visus versdavo bijoti visko,net ir paties saves.Na,o del pensininku - dar nesame tokie,be to,dar ir proto ir smarves turime pakankamai,gal del to,jog negerdavome tiek alaus (aisku,jis buvo ne toks skanus,kaip dabar)

Evaldas

2009-12-04 18:08
Daug kalbi tai parodyk man video is senu laiku... Paziuresim ka jus nuveiket... Kalbet visi moka... Bet kiek jus gyvensit pensininkai tom senom paziurom?

Foras13

2009-12-04 13:01
GWB ir kitiems panasiems.As Zalgiri ziuriu nuo 1966 metu.Pats pradejau treniruotis nuo 1967 metu.1972 patekau i dublerius,tik nelemta kojos trauma 1974 m. neleido testi kosioro karjeros...Dar tais senais laikais vazinedavom (pagal galimybes) po visa SSSR palaikyti MUSU ZALGIRI ir nesigirdavom,jog mes padareme "kazka",todel kiltu klausimas - kas yra pizonai (GWB - reiketu pasiskaityti Didiji Lietuviu kalbos zodyna - bent zinotum,ka reiskia zodis 'pizonas' - gal save atrasi to zodzio prasmeje).Palaikymas dar nereiskia,jo gerti alu ir strakseti,kaip angliskiems gaidziukams...kai Jusu dar nebuvo,palaikymas Haleje visada buvo tikrai galingas ir tie patys 'pizonai' visada rekdavo,plodavo,skanduodavo ir darydavo "banga".Pagalvokite,vaikiai

Evaldas

2009-12-03 21:54
dnike man neidomu ka matei... esme tame , kad mazdaug 17 metu be Zalgiris Zalgiris jus nieko daugiau nemokejot ir galiu pasakyt tiek , kad jus dauguma visiskai truke ateinat ir varot ta pati per ta pati Zalgiris Zalgiris...Tai jaigu prigeres ateini ir tik ta tesugebi jausdamas bandos jausma paskamduot Zalgiris man taves gaila...Sekmes toliau su tokiom alaus gerimo perspektyvom toli neisi...

dnike

2009-12-03 19:33
GWB, nusikalbejai totaliai! Tiems, kas eina i Hale, pirmoj vietoj KREPSINIS IR KOMANDA!!!! O jeigu tau krepsinis antroj vietoj, tai paklydai rinkdamasis puslapi diskusijoms. Su savo vienminciais kurkit fanatelinimo puslapi, ir ten diskutuokit. Ir dar, kokias pretenzijas gali reiksti krepsinio komandos tinklapiui, jeigu pats pripazisti, kad krepsinis tau nerupi.

vyckazal

2009-12-03 19:16
Kitaip sakant gimes skrepliu vafliu netapsi

gal

2009-12-03 18:30
GWB! Yra toks posakis-gimes sliauzioti,skraidyt negali.Kas jus tie GWB,dunduku ir apsisnargliavusiu kompanija,neiko jus bendro neturit su krepsiniu,kazkokia spygautoju sutve,kaip sakoma nei zuvis nei mesa!

to to to GWB

2009-12-03 18:10
Geras komentaras, tiesiog mano mintis išsakei.

to GWB

2009-12-03 18:05
Jiem matai krepsinis antroj vietoj. O mum jusu sokinejimas girtut girtuteliam yra isvis giliai giliai px. kam eini i ta hale jei tau krepsinis antroj vietoj? Eik i kiema ir dainuok tas dainas savo ale Horto Magiko.

GWB

2009-12-03 17:42
viskasmusu - Matyt ir siaip sirgt yra viena,fanatelint yra visai kas KITA! Isikalk sau i galva! Isvys Kalbejom cia apie tai kodel neparaso naujenos apie GWB pvz,kad prisijungtu zmones i tribuna,o cia pradejot jau sneket visai ka kita.Man nera idomu kiek tu matei kovu,kartu su draugu,man yra daug svarbiau ir idomiau kai daroma Choreo,kuriamas nerealus palaikymas,ir daug geriau yra,kai zmones visu pirma ziuri ne krepsini,o ziuri i palaikyma! Man tai yra svarbiausia,o krepsinis yra antroj vietoj po fanatelinom. Ka nori ta sakyk,bet man nusisikti kiek tu esi mates machu Zalgirio is senu laiku ir t.t. Faktas kad GWB jauni ir tai jau daug daugiau padare del Zalgirio negu kaikurie seip sedintis pizonai daugelys metu!

viskasmusu

2009-12-03 10:47
Evaldai,tu dar vystykluose buvai,o gal ir siam pasauly neegzistavai kada mes su dnike sirgom ir saukem uz Zalgiri jo slovingais laikais,mes matem tokiu kovu Halej kad tau ir nesisapnavo.Sakai atejo kartu kaita ,saunu dabar jus palaidykit gerklytes uz Zalgiri kaip tai darem mes.Tavo agitacija visiems eiti i E tribuna visiskai niekam nereikalinga,Halej mes veteranai randamies visiskai salia jos,o ir sutilpti ten visi praktiskai negaletu del vietu stokos.Taip,kad save aukstinti ir laikyti vieninteliais ir nepakartojamais fanais negrazu.As ne ka mazesnis sirgalius uz jus tik mano amzius,nebeleidzia strakalioti ir klykauti kartu su jumis Kas liecia Kluba ar jis reikalingas fanams, laikas parodys

Tiesa

2009-12-03 10:31
bl, dar vienas is serijos "kai as mazas buvau, sile ozius ganiau ir pamates zalgirieti i kelnes padariau" :DDD

Igneliui

2009-12-03 07:59
"kai Zalgiris susigrazins visus savo gerbejus is visos Lietuvos, kuriuos jau buvo beprarandantis paskutiniais metais," Kad susigrąžinti visus savo gerbėjus iš visos Lietuvos, reklama nereikalinga. Joks klubų sukūrimas tam nereikalingas. Reikia tik vieno - gero ir gražaus žaidimo ir pergalių! Kurių gausa Eurolygoje, deja, pasigirti negalime. Įsivaizduok, koks būtų "Žalgirio" populiarumas, jei stabiliai, klubas žaistų TOP4 ar bent jau būtų stipriausių 8? O jei dar sugebėtume išsiversti be legionierių? Taip, kad gali prikurti nors ir 100 klubų, prifilmuoti reklamų begalę, bet jei nebus pergalių, nebus nieko. Sutinki?

Ignelis

2009-12-03 02:03
Tiesiog noriu pasakyt, kad sitam dalyke as neizvelgiu nieko blogo, o pliusu yra daug ir Zalgiriui ir klubo nariams, aisku paprastiems zmonems neiko daugiau, nei iki siol...

Ignelis

2009-12-03 02:00
Per prievarta zmogaus i E tribuna neigrusi, nores pats ateis...

Evaldas

2009-12-03 01:24
Ignelis ar tu toks naivus ar apsimeti? Tu galvoji , kad ims ir vazines zmones is tu ambasadu i halei? Baik juokus juk ten padarytos susiburimo vietos , kad galetu paziuret krepsini , nes rodo per mokama kanala...Beja jaunimas daro kazka ivairina palaikyma... Esme tame , kad jus patys turit pribrest prie visu permainu... Is gwb kaip tik nesijuokia , o skatina visi , kad kuo didesne perspektyva butu...Senieji nariai nebus amzinai ... Todel laikas kartu kaitai ir panasiai...O tas klubas sukurtas , komercijos pagrindu... Jis mum fanam yra visiskai nenaudingas... Sakau bent viena karta pareklamuotu , kad prisijunkit prie E tribunos... Bet aisku ateina komercija ir vel...Nera pinigu nera ir reklamos... :)

Ignelis

2009-12-03 01:05
Kaip ir galvojau visada atsiras nepatenkintu, nesuprantu kodel jus esat tokie nepatenkinti viskuom, neveltui lietuviai mes esam, patys sakot reiketu pritraukt i E tribuna daugiau zmoniu, o klubo idejos nepalaikot, bet nesuprantat, kad klubas ir yra sukurtas tam, kad populiarint Zalgiri visuose Lietuvos miestuose ir kaimeliuose tuomet, kai Zalgiris susigrazins visus savo gerbejus is visos Lietuvos, kuriuos jau buvo beprarandantis paskutiniais metais, tada dides lankomumas rungtyniu ir kitais ar dar kitais metais nereikes sedeti per rungtynes puspilnej naujoj arenoj... Taip kad kuo daugiau zmoniu isijungs i visa sita veikla tuo labiau Zalgiris gerbeju tures, tuo daugiau zmoniu i rungtynes susirinks ir tuo daugiau fanu atsiras, kuriu reikes naujoj arenoj... O gal jums atrodo, kad nereikia sito klubo, nereikia reklamos, reikia palikti viska kaip buvo ir toliau skesti skolose ir pralaimejimuose?

dviems GWB fanams

2009-12-03 00:16
Žinokit iš jūsų daug kas jau juokiasi, ir prisijungti prie jūsų nori, jei nori tik jūsų amžiaus. Ir nepatinka niekam tos jūsų "dainos" ir strakaliojimai. Dėl to ir nenori jungtis prie jūsų, nes keistai atrodytų subrendę žmonės, o elgiasi kaip "vaikai". Su galvokit kaip galėtumėt įtraukti kitus patys. Vienintelis sveikintinas dalykas tai visi choreo, kuriuos jūs žiauriai gerai padarot.

GWB

2009-12-02 23:45
Evaldai,Zinau kad tu is vienos tribunos ;D Gerai pazystami esam ;D tik tu virsuj,as apacioj :D nu zodziu :] Pritariu,kad geriau prisijungtu visi i E tribuna,o ne i Kluba kazkoki,i kluba istoji tai jau kazkas nerealaus? Bet Palaikymo geresnio klubas tas nesuteiks. Va fakin ant tu klubu.

Evaldas

2009-12-02 23:40
GWB na visi mes vienoj tribunos :) Tiek as tiek jus visi... Bet mes esam kaip koks uzmirstas reikalas... Kad padetu agituot kazka ir panasiai , o cia praejo komercija kazkokia... Kad taip agituotu halei prisijunkite pre E tribunos ir panasiai kaip agituoja po 5 kart , kad prisijungt i kluba...Atrodo mum vieniem to reikia , o kitiem visiskai neidomu...O po to tikisi kazko organizuoro ir ispudingo is musu..Pagalvokit jai nieko nedarytume kad butu toj halei? Arba nebutu gwb? Visi skanduotumet 1000 kartu ta pati? Nors zinoma kurgi taip bus juk neina pinigai Romanovui...

GWB

2009-12-02 23:33
Pritariu Evaldui visu 100% Jau geriau apie Fanatelinima ka nors parasytu,kaip Zalgiri palaiko GWB pvz,rimtai belekas cia,ateini,ir tik naujenos apie kazkokias mintys.Padare nesamone kazkokie,grynai esu PRIES tokius dalykus!

to Evaldas

2009-12-02 23:27
Bet kas tau liepia skaityti tą "betvarkę"? Tu paskaityk kas tau įdomu ir nekreipk į dėmesio į tas temas, kas tavęs nedomina.

Evaldas

2009-12-02 23:21
Joks man pavydas ... Bet nejau norit , kad musu megiamos komandos puslapis taptu eilines komercijos auka? dnike vaikuti nejuokink tu manes... sedi savo klube sedek... bet sakau , kad daugumai zmoniu cia ateina kitu tikslu , o ne parasyt kazkokiu savo minciu... tai sakau kiekvienas pradedam rasyt ir paziuresim kas gausis... as net neskaiciau minciu ir panasiai , nes man neidomu tiesiog sakau , kad belekas cia jau darosi ikurus ta kluba... visiskai nepasiruosta jam... nueikit i tos pacios barca puslapi ir paziurekit klubo nariam visiskai atskira diskusiju vieta... atskiros vietos mintim isreikst ir panasiai , o cia kazkokia tai betvarke :)

to Evaldas

2009-12-02 22:19
Čia tik tau vienam nepatiko, skaityk ir naujienas, jei nepatinka Tado BLOGA'S - tai neskaityk, man labai patiko autoriau mintys, aš lygiai tai pat palaikau ir sergu už Žalgirį.

evaldai

2009-12-02 22:00
Tu ne ten papuoliai, susirask sau kita puslapi ir verkslenk ranka paremes spranda............

Arunas

2009-12-02 20:41
Ka reiskia zodis BLOGAS? Kas tai, kazkas negerai ar ka, Lietuviu kalboje zodis BLOGAS, turi visai kitokia prasme, ar jau sis zodis lietuviu kalboje turi dvi prasmes?

dnike

2009-12-02 20:22
Evaldai, nesuprantu, tau pavydas bamba griauzia, ar dar kas yra? Nepatinka - neskaityk, o vietoj savo kvailu komentaru geriau eik pamokas paruosk, bus didesne nauda.

Evaldas

2009-12-02 20:18
kokia jus cia komercija bandot padaryt? cia zmones susirenka naujienu paskaityt , o ne krepsinis net lygio blogu... visi mokam rasyt ,todel manau cia yra labai didelis zingsnis atgal...krepsinis net tokiu blogu pilna... nejau kiekvienas oficialiam puslapi pradesim reikst mintis savo? kas gausis ? argi neapsurdas? isvis reiktu atskirt visus tuos narius bei ambasadorius ir tegul diskutuoja savo puslapi , o ne cia kur zmones ateina dometis kazkuom idomaus :)

...

2009-12-02 19:47
Respec Tadui, va čia tai fanas.

siga

2009-12-02 19:42
jega ir Kazlams priklausai, gal kada kazluos busi? :)) myliu ZaLGIRI LB UZ BET KA :))

dnike

2009-12-02 19:37
be zodziu1 10 balu!

zygis

2009-12-02 19:30
va tokie turi but zalgirio fanai

minep

2009-12-02 19:11
Geras blogas. Padirbėjai, Tadai, varyk ir toliau!

eeee

2009-12-02 19:02
Šaunuolis Tadas ;]