Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
11
įmonių
939
nariai
Šį sezoną surinkta
10633.70  €

Kauno „Žalgirio“ Klubo nariai Jurbarke sužaidė draugiškas rungtynes (VIDEO)

 2011-02-22

Vasario 19 dieną Jurbarko krepšinio lygos (JKL) žvaigždžių dienoje „Žalgirio“ Klubo narių komanda po atkaklios kovos nusileido JKL valdybos ekipai rezultatu 75:83 (19:25, 10:21, 17:23, 29:14). „Žalgirio“ Klubo narių komanda šiame Jurbarko miesto renginyje dalyvavo jau antrąjį kartą. Praėjusiais metais pergalę rezultatu 86:69 šventė žaliai balti.

„Žalgirio“ Klubo narių komandai buvo leista registruoti 13 žaidėjų, kuriems, kaip ir praėjusiais metais, vadovavo Klubo prezidentas Modestas Paulauskas. Nepaisant ilgo atsarginių žaidėjų suolelio, vyriausiasis treneris didesnį pasitikėjimą išreiškė labiau patyrusiais „Žalgirio“ Klubo žaidėjais – Paulius Motiejūnas aikštelėje praleido 40 minučių (30 taškų), Mindaugas Čižas – 37 min. 50 sek. (17 taškų).

„Pauliui tritaškiai nekrito, bet jį laikiau, kad aikštelėje suformuotų komandą ir sustyguotų žaidimą“, - po rungtynių atskleidė M. Paulauskas.

Prieš metus jurbarkiškius pražudę P. Motiejūno tritaškiai, šiais metais buvo tai, ko labiausiai trūko – iš 14 tik 1 pasiekė tikslą. Tą pastebėjo ir Jurbarko komandai atstovavęs Klubo narys, „Žalgirio“ ambasadorius Jurbarke Darius Kalinauskas: „Iš „Žalgirio“ Klubo komandos, be abejo, išskirčiau P.Motiejūną. Jis – patyręs žaidėjas, bet šiandien jam nekrito tolimi metimai. Praėjusiais metais būtent jo tritaškiai bus ir nužudė. Šiemet mes atsirevanšavome už praėjusių metų nesėkmę ir tikrai laukiame rungtynių kitais metais, labai lauksime Žalgirio Klubo narių komandos vėl atvykstant. Tikiuosi, kad tai taps ilgamete Jurbarko miesto tradicija.“

Trečiajame kėlinyje Klubo narių situacija buvo tapusi visai prasta – komandas skyrė 26 taškų skirtumas. Tačiau žaliai balti ketvirtajame kėlinyje kilo į lemiamą mūšį ir rungtynes baigė su vos 8 taškų deficitu.

Po rungtynių vyriausiasis treneris M.Paulauskas negailėjo gerų žodžių savo komandos žaidėjams: „Klubo nariai puikiai sužaidė rungtynes su Jurbarko komanda. Be abejo, jurbarkiškiai buvo šiek tiek stipresni – jų komandoje žaidė visos miesto žvaigždės. Dėkoju vyrams, kad rado laiko atvykti ir kad kovojo iki paskutinės minutės.“

Jurbarko miesto lygos žvaigždžių dienoje netrūko teigiamų emocijų tarp žaidėjų, žiūrovų ir atvykusių palaikyti savą komandą „Žalgirio“ Klubo narių. O žaliai balti išvažiavo tvirtai nusiteikę kitąmet sugrįžti tik pergalei.

Kauno „Žalgirio“ Klubas: Paulius Motiejūnas 30 (9 atk. kam.), Mindaugas Čižas 17 (8 atk. kam.), Darius Morkevičius 10 (7 atk. kam.), Edvinas Kymantas 8, Robertas Ragaišis 7, Valdas Lukšas 3.

JKL valdyba: Povilas Balčiūnas 19 (15 atk. kam.), Jonas Miliūnas 16 (12 atk. kam.), Svajūnas Lukauskas 12, Darius Kalinauskas 11, Vaidas Greičius 7, Linas Klijūnas 6, Domas Juknevičius 5, Rytis Sandaras 4, Antanas Domeika 3.


Komentarai

to petrai

2011-02-22 17:28
nechatink!


------------
basketzone.lt

babaisa

2011-02-22 17:22
Kas jums visiems darosi ?Pabajeravo minimalas, po to as pabajeravau ir viskas.O jus iskarto sokat akis draskyt.As nesuprantu kas cia darosi su nekuriais jum ka stogus nurove ?Ar cia blyn Romka jus samdo ir y betkokia replika turit reaguot ?Kituose saituose užlenki ne tokiu bajeriu tai chebra net pliusiuku užkrauna, o cia kaip apsesti jus nesuprantu.

Rokas

2011-02-22 17:04
babaisa, tikrai biski jau tave per daug paranoja ima

as

2011-02-22 16:58
bet jus ir aslai, tiek Minimalas, tiek babaisa. Pavydas bamba uzgriauze ar kas jums yra? Chebra gerai praleido laika, o jus cia nesamones pezat. Jei neturit ka protingo parasyti, geriau patylekit .

Petras

2011-02-22 16:58
Jau kuris laikas internete sklando daugybė gandų kas gi vyksta E tribūnoje. Deja, didžioji dauguma interneto komentarų prasilenkia ne tik su realybe, bet ir sveiku protu. Šiame rašinyje bus pateikta oficiali “Green Death” pozicija ir įvykių paaiškinimas iš pirmų lūpų.

Įvykių pradžia

Kaip žinia, nuo “Green Death” šį sezoną atsiskyrė kita “Žalgirio” fanų grupuotė “Green White Boys”. GWB grupuotė kelis metus glaudėsi po “Green Death” “sparnu”. Tik įsikūrus “Green White Boys”, mūsų fanklubas šią žinią vertino labai teigiamai – pagaliau atsirado aktyvaus jaunimo, kuris tinkamai perims iniciatyvą iš senųjų narių. “Green Death” grupuotė gyvuoja jau 24-erius metus, todėl visiškai natūralu, kad gyvavimo pradžioje aktyvūs nariai sukūrė savo šeimas, turi darbus ir nebegali skirti tiek laiko bei energijos mylimai komandai. Rėmėme GWB ne tik morališkai, bet ir finansiškai. Po kurio laiko pradėjo ryškėti nesuderinami skirtumai dėl požiūrio į komandos palaikymą ir kaip “Žalgirio” fanas turi elgtis ne tik arenos viduje, bet ir jos prieigose.

2009/2010 metų sezone į “Green Death” valdybą priėmėme pora “Green White Boys” narių, norėdami paskatinti dialogą, suderinti požiūrių skirtumus ir prieiti kompromisą. Deja, į valdybą priimti GWB nariai buvo visiškai pasyvūs, nedalyvaudavo valdybos posėdžiuose arba nekėlė jokių probleminių klausimų. Po sezono GWB atsiskyrė ir tapo visiškai nepriklausoma grupuotė.

Pripažįstame, kad pastaruosis kelerius metus “Green Death” buvo per daug pasyvi grupuotė, bet didžiąja dalimi taip nutiko todėl, kad tiesiog perleidome iniciatyvą jaunesniajai kartai. Kartų kaita būna ne tik komandose, rinktinėse, bet ir tribūnose.

“Green Death” požiūris į palaikymą

Dauguma žmonių turi susidarę klaidingą nuomonę apie “Green Death” požiūrį į komandos palaikymą. Trumpai pabandysime tą požiūrį pateikti:

“Green Death” nėra nusistačiusi prieš dainas, manome, kad palaikant komandą jos tiesiog būtinos.

“Green Death” nėra nusistačiusi prieš vaizdinį palaikymą.

“Green Death” buvo, yra ir bus už mojuojamas vėliavas tribūnoje.

“Green Death” yra už pirotechnikos naudojamą po itin svarbių pergalių (ir ne tik).

“Green Death” už komandos palaikymą visur ir visada.

“Green Death” niekada nesiekė ir nepritarė jokiems klubo organizacijos narių ar žaidėjų įžeidinėjimui. O atsiradus nuomonių skirtumui visą laiką apsiribojame kitų žmonių orumo nežeidžiamomis priemonėmis.

Šie šeši punktai trumpai atspindi mūsų nuomonę, bet “Green Death” mano, kad komanda turi būti palaikoma reaguojant į įvykius aikštėje. Manome, kad svarbiausiose rungtynėse palaikymo pagrindą turi sudaryti trumpos, aiškios skanduotės prie kurių prisijungtų kuo didesnė sirgalių dalis. Mūsų nuomone futbolo stadionams būdingas palaikymas, nevisai tinka dėl greitesnio krepšinio rungtynių tempo ir didesnės gausos įvykių turinčių įtakos rungtynių rezultatui.

Per pastaruosius dvejus metus, kol iniciatyva priklausė GWB, teigiamų poslinkių palaikymo atžvilgiu nebuvo arba jie buvo minimalūs. Taip pat pastebėjome, kad silpo ir senasis tradicinis halės palaikymas. Atotrūkis tarp aktyvių fanų ir žiūrovų didėjo…

Absurdiška manyti, kad “Green Death” nusistatę prieš vaizdinį palaikymą. Atvirkščiai, šį sezoną kiekvienoms svarbesnėms namų rungtynėms yra kuriami choreo. Vėliavos E tribūnoje plazda labai seniai, plazdės jos ir “Žalgirio” arenoj, bet viskam yra vieta ir laikas.

Esame už pirotechnikos naudojimą, tačiau kaip oficialus fanų klubas turime prisiimti atsakomybę už galimas baudas bei klubo administracijos prašymus.

Pasitaiko klaidingų nuomonių, kad mūsų fanklubui nerūpi rungtynės prieš akivaizdžiai silpnesnes komandas išvykose. Tai visiška netiesa. Žinoma, sunku surasti laiko visada keliauti paskui komandą, kadangi pagrindą sudaro suaugę žmonės, bet mes keliavome, keliaujame ir keliausime! Stengiamės, kad su mumis keliautų kuo daugiau “Žalgirio” fanų.

“Green Death” tradicijos

Mūsų fanklubas gyvuoja jau beveik ketvirtį amžiaus. Su mumis pagal gyvavimo trukmę negali lygintis jokia kita Lietuvos krepšinio fanų organizacija. Palaikome neabejotinai populiariausią Lietuvos komandą ir tai įpareigoja.

Su visais stengiamės palaikyti draugiškus santykius.

Niekada pirmi nesiveliame į konfliktus.

Mums nepriimtinos varžovų vėliavų ar kitų daiktų vagystės.

Nepriimtini chuliganiški veiksmai arenoje ir už jos ribų.

Nesiveliame į konfliktus su policijos pareigūnais bei apsaugos darbuotojais.

Stengiamies nekopijuoti jokių kitų palaikymo “stilių”.

Tęsiame senąsias komandos palaikymo tradicijas, todėl neketiname leisti per kelis metus sugriauti tai, kas buvo kuriama daugiau nei 20 metų. Ir manome, kad per tuos metus išryškėjo geriausios komandos palaikymo savybės.

Kauno sporto halė visoje Europoje garsėja kaip arena, kurioje varžovams rungtyniauti itin sunku, kur “Žalgiris” žaidžia aukščiau savo galimybių. Manome, kad dalelė “kaltės” dėl to tenka ir mūsų organizacijai. Visada palaikėme komandą, taip, kaip mums atrodė geriausiai, nesilygiuojame ir nesidairome į kitus. Stengiamės sau pritaikyti tai, kas mums atrodo priimtina ir veiksminga mūsų sąlygomis. Savo palaikymą vertiname pagal tai, kaip apie atmosferą Kauno sporto halėje atsiliepia “Žalgirio” bei varžovų treneriai bei žaidėjai.

Savo palaikymu norime užvesti komandą ir kad prie to palaikymo prisidėtų kuo daugiau arenoje esančių “Žalgirio” fanų. Manome, kad visa Kauno sporto halė vieningai skanduojanti “Žalgirio” vardą yra geresnis palaikymas bei stimulas komandai, nei dalelė “E” tribūnos traukianti labai gražią dainą.

“Green Death” turi gilias tradicijas, tačiau visada stengiamės judėti į priekį ir į savo palaikymą įvesti kuo daugiau naujovių.

Santykiai su “Green White Boys”

Kaip jau buvo minėta, “Green White Boys” įsikūrimą sutikome išties palankiai. Deja, aktyvus jaunimas nenorėjo eiti “Green Death” pramintu keliu bei padėti mums tobulėti. Jie negerbė mūsų tradicijų, mūsų istorijos ir mūsų ilgamečio indėlio į komandos palaikymą. Jiems buvo naudingiau visas jėgas dėti pritraukiant naujokus, nei mėginti suvienyti tribūną.

Po 2009/2010 metų sezono tik “Green White Boys” iniciatyva pastaroji grupuotė atsiskyrė nuo “Green Death”. Artėjant naujo sezono pradžiai siūlėme susėsti prie bendro stalo ir bandyti susitarti, suderinti požiūrių skirtumus, manome, kad “Žalgirio” fanai turi būti vieningi. Deja, “Green White Boys” grupuotė šiuos siūlymus ignoravo.

Sezonui įsibėgėjus praraja tarp grupuočių tik didėjo. Pateikiame viso to priežastis:

Chuliganiški atsiskyrusios grupuotės veiksmai išvykose.

Nuolatinės muštynės ir konfliktai su varžovais.

Varžovų vėliavų vogimas.

Arenų inventoriaus niokojimas.

Nuolatinis pirotechnikos naudojimas.

Komandos palaikymo skirtumai.

“Green Death” grupuotės negerbimas.

Tai tik dalis veiksnių lėmusių mūsų norą, kad “Green White Boys” grupuotė turėtų atskirą tribūną. Dauguma žmonių net nežino apie šias dvi atskiras grupuotes, todėl „Green Death“ buvo nuolat painiojami su GWB. Mums buvo nuolat metami kaltinami dėl to, ko nepadarėme. Žmonės stebėjosi, kodėl palaikymas, kokio nusipelnė “Žalgiris” taip keičiasi. Tapo itin problematiška palaikyti komandą, kai “Green White Boys” nariai nereaguodami į įvykius aikštėje dainuodavo dainas, dubliuodavo skanduotes.

GWB nariai mojuodavo vėliavas, nesvarbu kada ir kaip, taip visiškai užstodami vaizdą didelei daliai “E” tribūnoje susirinkusių žmonių bei visiškai nekreipė dėmesio į kitų žmonių nuomonę. Sutinkame, kad norint kokybiškai stebėti rungtynes, tai reikia daryti per televizorių. Tačiau būnant arenoje ir iš visos širdies palaikant komandą, norisi pamatyti bent kažkurią dalį rungtynių. “Green Death” patys visada naudoja vėliavas komandos palaikyme, bet per daugybę metų iš žmonių nebuvo jokių nusiskundimų dėl plazdančių vėliavų.

“Green Death” kaltinami, kad kai kuriems GWB nariams uždrausta lankytis Kauno sporto halėje. “Green Death” niekada neprašė, neprašo ir neprašys, kad kažkam būtų uždrausta lankytis halėje. Tiesiog siūlome bent kartą pagalvoti, kodėl “Žalgiris” pirmą kartą draudžia savo fanams patekti į namų rungtynes, nebandant nebūtais dalykais kaltinti kitų. Ar tikrai elgiatės taip, kaip turi elgtis tikras Kauno “Žalgirio” fanas?

Taip pat Green Death atsiriboja nuo kaltinimų nutekinant informaciją policijai.

Santykiai su komanda bei jos vadovybe

“Green Death” visada palaikė ir stengiasi palaikyti itin glaudžius santykius su “Žalgirio” vadovybe. Tai yra vienas iš mūsų fanklubo prioritetų. Esame dėkingi klubo vadovybei už visokeriopą pagalbą, už nuomonės išklausymą, už dalyvavimą mūsų renginiuose ir dar už daugybę dalykų.

Tačiau GD visada turi savo nuomonę ir ta nuomonė kartais gali skirtis nuo klubo vadovybės, todėl ne paslaptis, kad šiuo metu santykiai tapo šiek tiek įtempti, bet, manome, kad viską galima išspręsti konstruktyvios diskusijos pagalba.

Esame itin dėkingi klubo savininkui, kuris padėjo komandai pačiu sunkiausiu metu. Tačiau dažnai nusiviliame po klubo savininko pareiškimų, kad kažkas mums daro įtaką, tai visiška netiesa. GD yra nepriklausoma organizacija!

Pabaigai:


GD tikslas vienyti įvairaus amžiaus žmones mylinčius komandą bei tęsti senąsias “ŽALGIRIO” komandos palaikymo tradicijas.

Pastebėjome, kad išėjus iš tribūnos GWB, palaikymas Kauno sporto halėje akivaizdžiai pagyvėjo ir tai mus dar labiau įkvepia.

Planuojame plėsti savo skanduočių įvairovę bei gerinti palaikymo kokybę.

P.S. Visi prieš tai buvę ir toliau seksiantys komentarai nėra oficiali “Green Death” pozicija, o tik pavienių asmenų nuomonė.

http://www.greendeath.lt

babaisa

2011-02-22 16:55
Tu minimalas baig su tokiais bajeriais.Cia su musu savininku nepapokstausi :)

Minimalas

2011-02-22 15:27
Motiejunas zveris, gal i pagrindine laikas jau? :D