Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
10
įmonių
786
nariai
Šį sezoną surinkta
8141.50  €

Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai ir T.Dardenas vaikams suteikė džiaugsmo (VIDEO)

 2013-02-25

Tęsdami vykdomą socialinę akciją Kauno „Žalgirio“ Klubo nariai ir prie jų prisijungęs žalgirietis Tremmellas Dardenas suteikė džiaugsmo dar vieniems vaikų globos namams. Šį kartą laimės akimirkų sulaukė Kauno vaikų globos namai „Atžalynas“, iš pradžių į svečius priėmę Klubo narius, o vėliau apsilankę ir „Žalgirio“ arenoje.

Viso sezono metu Klubo nariai svečiuojasi vaikų globos namuose visoje Lietuvoje ir įteikia įsimintiną dovaną – kvietimą apsilankyti Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse ir ekskursijoje po „Žalgirio“ areną.

Šį kartą vaikai gavo ne tik tai. Pats išreiškęs norą apsilankyti vaikų globos namuose prie Klubo narių mielai prisijungė „Žalgirio“ puolėjas T.Dardenas. Atvykęs į svečius žalgirietis nuoširdžiai bendravo su vaikais, pasakojo apie save bei atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus.

T.Dardenas  vaikams padovanojo ne vieną puikią dovaną su komandos atributika, o „Žalgirio“ Klubo nariai vaišino susirinkusius Vilkyškių pieninės sūreliais. Atsidėkodami svečiams globos namų auklėtiniai susirinkusius linksmino dainomis bei šokiais. Maža to, į ratelį pakviestas T.Dardenas nepasididžiavo ir taip pat noriai šoko su vaikais.

Po oficialiosios dalies krepšininkas neskubėjo namo ir toliau bendravo su vaikais, gėrė arbatą bei dalino autografus. T.Dardenas džiaugėsi tokia galimybe pabendrauti su vaikais ir pasidalinti savo išgyvenimais kartu su jais.

Prisidėdami prie „Žalios galios“ projekto įgyvendinimo Kauno „Žalgirio“ Klubo nariai jau ne vienerius metus aktyviai bendrauja su vaikų globos namų auklėtiniais ir dovanoja jiems kupiną įspūdžių dieną kartu su „Žalgiriu“.

Kauno „Žalgirio“ Klubas – tai garbės klubas, vienijantis visus Kauno „Žalgirio“ gerbėjus, kuriems rūpi Kauno „Žalgirio“ komandos sėkmė, veikla, sprendimai, komentarai. Klubas apjungia tuos, kuriems „Žalgiris“ – kur kas daugiau nei komanda. Prisijunk ir tu!

 

Komentarai

meta

2013-02-26 13:44
Nuosirdu

R. Love Ž.

2013-02-25 16:50
Visi jie šaunuoliai! ;*****

:)

2013-02-25 14:57
!!!!!

Sh

2013-02-25 14:52
faina grazu ir mldc dardenas

D.

2013-02-25 14:52
Geras žmogus tas Dardenas. :)