Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
10
įmonių
783
nariai
Šį sezoną surinkta
19233.10  €

Prieš Eurolygos sezono pradžią „Žalgirio“ fanai suvienijo jėgas

 2013-10-17

Naują sezoną pradedanti Kauno „Žalgirio“ komanda, kaip visada, tikisi galingo palaikymo iš „Žalgirio“ arenoje susirenkančių žiūrovų. Šiais metais aktyviausių gerbėjų palaikymas turėtų būti ir gausus, ir darnus – po kelių metų pertraukos energingiausi žalgiriečių fanai bandys suvienyti savo jėgas.

„Pradedame naują etapą „Žalgirio“ istorijoje, visi turime būti vieningi, todėl dedame visas pastangas, kad bendru keliu žengtų ir „Žalgirio“ fanai. Sulaukdavome daug pastebėjimų, kad skirtinguose aukštuose įsikūrę gerbėjai į komandos palaikymą įneša sumaišties. Džiaugiamės, kad per vasarą pavyko nugludinti kampus ir nuo šiol fanai vieningai rinksis 116-117 sektoriuose“, - teigė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos gerbėjų-fanų veikla tęsiasi jau beveik 30 metų. Aistringiausiai „Žalgirį“ palaikantys sirgaliai Kauno sporto halės E tribūnoje pradėjo rinktis nuo 1987-ųjų. Jiems norėjosi ne tik ramiai sėdėti ir plojimais skatinti komandą gerai žaisti, bet aktyviai už ją sirgti ne tik Kaune, bet ir išvykose.

Natūralu, kad per ketvirtį amžiaus pasikeitė ne viena „Žalgirį“ palaikančių gerbėjų karta. Prieš kelerius metus šalia ilgamečio fanų klubo „Green Death“ įsikūrė ir grupuotė „Green White Boys“, o praėjusį sezoną savo veiklą pradėjo ir dar viena fanų grupė „Green Legion“.

Prieš porą metų Lietuvos čempionų komandai persikėlus rungtyniauti į „Žalgirio“ areną, aktyviausi aistruoliai iš Kauno sporto halės E tribūnos suskilo į dvi dalis. „Green Death“ įsikūrė pirmajame „Žalgirio“ arenos aukšte, o „Green White Boys“ persikėlė į trečiąjį arenos aukštą.

Aktyviausių grupuočių išsiskyrimas įnešė painiavos ir į vieningą komandos palaikymą. Aistruoliai neretai pradėdavo skanduoti skirtingas skanduotes, todėl prie jų sunkiau tapdavo prisijungti ir visiems „Žalgirio“ arenoje susirinkusiems žiūrovams.

„Žalgirio“ administracijai bei visų trijų fanų klubų atstovams susėdus prie bendro stalo ir įdėjus nemažai pastangų, nuo šio sezono visos fanų grupuotės ir vėl bursis vienoje tribūnoje. Prie diskusijų gerbėjų suvienijimo tema buvo prisidėjęs ir Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas, pabrėžęs, kad komandai svarbiausia – vieningas palaikymas.

„Green White Boys“ džiaugiasi tuo, jog pagaliau pavyko išspręsti buvusius nesutarimus ir vėl komandą palaikysime kartu – vieningai. Visi puikiai suvokėme, jog tai, kas vyko pastaruosius dvejus metus, ilgiau tęstis nebegali ir turime pamiršti principus, nuoskaudas ir toliau ieškoti bendrų sąlyčio taškų. Visi esame „Žalgirio“ fanai ir tiek mes, tiek kiti sirgaliai nori, jog mūsų komanda turėtų jos vertą palaikymą“, - sakė „Green White Boys“ narys Tautvydas Kubilius.

Kad nuo šiol „Žalgirio“ laukia galingesnis ir vieningesnis palaikymas, tikisi ir ilgiausiai gyvuojančio fanų klubo „Green Death“ atstovai.

„Šis pasikeitimas, kai visos trys fanų grupės susiburia į vieną tribūną, buvo gana staigus, todėl sukėlė įvairių nuomonių tarp „Green Death“ narių. Kita vertus, pokalbis su „Žalgirio“ kapitonu P.Jankūnu ir komandos išreikštas noras matyti vieningą fanų palaikymą, mano nuomone, turėtų visus susiskaldymus nustumti į šoną. Visi kartu turime, ko pasimokyti vieni iš kitų, turime ieškoti kelių į bendrą, vieningą ir tris kartus galingesnį palaikymą mūsų mylimai komandai – „Žalgiriui“, - teigė „Green Death“ narys Giedrius Blažaitis.

„Nors mūsų palaikymo vizijos kartais ir skiriasi, bet mus vienija „Žalgiris“, todėl, manau, jog viską galima pasiekti, tereikia tik šiek tiek pastangų ir valios. Tikimės, jog ir likusi arena nebus abejinga ir prisidės prie kuriamo palaikymo, taip padėdama mūsų visų mylimai komandai žengti pergalių keliu. Visus norinčius prisidėti prie aktyvių sirgalių kviečiame į 116-117 sektorius, kuriuose nuo šiol bursis visi Kauno Žalgirio fanai“, - pridūrė T.Kubilius.

Komentarai

Old friend

2013-10-18 13:13
Green Death, GWB, Legionas - visi lygūs visi už Žalgirį! Šaunuoliai, kad perlipot savitarpio nesutarimus ir dirbsit išvien. Visi turi savo vizijas, kaip komanda turi būt palaikoma, kaip fanų klubas tvarkomas ir suprantama, kad tie požiūriai skiriasi, bet svarbiausia, kad šiuo metu pasielgėt Taip, kaip komandai geriausia. Legendinė "E tribūna" atgimsta, salėje vėl skambės darnios ir galingos dainos bei skanduotės :)

Minde

2013-10-18 10:49
Be to juoka kelia delfiniai komentarai su stumimais. Atseit incognito. Ciuju raudonieji/melynieji "kolegos" demesio prasosi :D

Minde

2013-10-18 10:47
Man visiskai neidomi asmeniniu ambiciju sukurta aka sekliniu kompanija. Net jeigu ir kazkas susikure, tai pamaistausit max puse sezono. Gi ne pirmas kartas :D

kkk

2013-10-17 22:37
legionas skamba kaip gandonas :D jauciu toks ir yra

mindei

2013-10-17 21:39
kad čia to legiono net nuomonės nėra, tai kokį jo nuopelną matai?

Kaunas

2013-10-17 19:45
nesuprantu kodel fanai zalgirio vieni su kitais riejasi? juk komanda viena palaikom ar ne? o del palaikymo tai jei GWB ir green deth skirtingas skanduotes traukia tai visi like ziurovai nezino ka skanduot :) ir gaunasi daug maz tyloka atmosfera, gal susiderinkim kada nes tikrai geriau palaikymas skambetu.

TO MINDEI

2013-10-17 19:22
Pats zinai, kad jusu klubelis nieko vertas, ir niekas jo neklauso. Beto, kas zino, kas ne, priesingoj tribunoj, Gd surinko virs 60 zmoniu, tad pamirskit kad sau soksit i valias. GD ir toliau dominuos svarbiausiose varzybose

yes

2013-10-17 19:20
ULTRAS GWB

Tomas

2013-10-17 19:08
Šaunuoliai. Seniai laikas buvo!

vardas

2013-10-17 17:31
Gal pagariau zalgiriniai ims savo piemenis GWB priziuret, nes geda pieniai daro.

Kaunas

2013-10-17 17:18
Nors kai komentarai anoniminiai, tai bet ką bet kas savo gali rašyt ;]

Kaunas

2013-10-17 17:18
Gal užteks komentaruose vieni ant kitų varyt? :D nes panašu, kad nelabai susitaikėt

o

2013-10-17 17:16
legion sudas

To kryzius

2013-10-17 17:09
Deja, šito siekė net ne GWB, tai, kad visi fanai tik viename aukšte, reikia dėkoti Legionui,

Kryzius

2013-10-17 16:53
GWB pasieke savo

mr.x

2013-10-17 16:52
legionas ar bezdonas, laiko klausimas buvo kada subyres suicidinė zalioji mirtis.

Minde

2013-10-17 16:44
Cia sio sezono esminis pasiekimas. Ir siaip, jei ne legionas, tai kalba apie vieninga tribuna turbut net nebutu prasidejus.

Edgaras

2013-10-17 16:36
PAGALIAU