Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
10
įmonių
783
nariai
Šį sezoną surinkta
19233.10  €

Eurolygoje debiutavęs T.Dimša: „Prieš R.Fernandezą gintis sunku“

 2013-10-19

Edgaras Pulkovskis, Krepsinis.net

Dar šių metų pavasarį Tomas Dimša penktadienius leisdavo su Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda, kai kovodavo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) arenose. Šį penktadienį gynėjas išbėgo ant parketo Eurolygos rungtynėse.

Daugelio nuostabai 19-metis krepšininkas pasirodė „Žalgirio“ startiniame penketuke ir iš viso ant parketo praleido 23 minutes. Pats T.Dimša džiaugėsi, kad gavo progą pasirodyti aikštelėje Eurolygoje.

„Būtų geriau, jeigu būtume laimėję, bet yra kaip yra – nieko daugiau negaliu padaryti. Svarbu, kad žaidžiau ir treneris pasitikėjo. Gaila, kad pralaimėjome.

Per daug padarėme klaidų, tai ir nulėmė pralaimėjimą. Treneris akcentavo žaisti atsargiau, bet jau po dviejų kėlinių jau buvome suklydę 18 kartų. Tikrai per daug“ , – portalui Krepsinis.net pasakojo 195 cm ūgio gynėjas.

„Žalgiris“ Madrido „Real“ klubui pasipriešinti nesugebėjo ir mačą pralaimėjo 20 taškų skirtumu – 63:83. Iš viso kauniečiai padarė net 27 klaidas. Pasak T.Dimšos, tai ir lėmė nesėkmę.

„Real“ klubas labiau susižaidęs. Mes visi kartu nedaug treniruočių turėjome, kai varžovų komanda jau kelerius metus iš esmės nesikeičia. Taip pat ir mūsų klaidos padėjo jiems – suklydus 30 sykių neįmanoma laimėti. „Real“ labai gerai pataikė“, – konstatavo krepšininkas.

T.Dimša prisipažino, kad iš anksto nežinojo pasirodysiantis startiniame penketuke. Tai treneris Ilias Zouros jam pasakė tik prieš mačo pradžią.

„Nežinojau, kad žaisiu startiniame penketuke, treneris tik prieš rungtynes pasakė. Daug geriau, kai treneris pasitiki ir nori, kad aikštelėje kažką padarytum. Taip geriau įsilieti į žaidimą, nes kai pasirodai ant parketo ketvirtajame kėlinyje, tai būna tokia nedidelė panika, o dabar viskas buvo daug geriau“, – kalbėjo T.Dimša.

Jaunajam žalgiriečiui, kuris pelnė 6 taškus, buvo paskirta užduotis gintis prieš „Real“ žvaigždę Rudy Fernandezą. T.Dimšai žaisti prieš tokio kalibro krepšininką teko pirmą kartą.

„Turėjau gintis prieš R.Fernandezą. Svarbiausia man buvo gerai gintis. Ar gerai susitvarkiau su savo užduotimis, tik treneris pasakys. Man pirmą kartą teko gintis prieš tokio kalibro krepšininką. Sunku, bet giniesi ir nieko negali sakyti“, – aiškino pašnekovas.

Kiek „Žalgiriui“ dar reikia laiko, kad žaidimas pagerėtų? „Sunku tiksliai pasakyti, kiek mums reikia laiko, bet treniruočių tikrai trūksta. Turime pradėti vienas kitą geriau jausti.“

Komentarai