Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
10
įmonių
779
nariai
Šį sezoną surinkta
23304.40  €

Eurolygos varžovas Strasbūro SIG – į Kauną atvyksta trys Europos čempionai

 2013-10-29

Šį ketvirtadienį Eurolygos trečiajame ture Kauno „Žalgirio“ krepšininkų laukia rungtynės „Žalgirio“ arenoje su Strasbūro SIG komanda. Prancūzų ekipa į šį mačą žiūri labai rimtai ir į Kauną atvyksta ne mačo išvakarėse, o diena anksčiau.

Bilietus į šias rungtynes galima įsigyti visose Bilietai.lt kasose.

Praėjusį sezoną iki pat Prancūzijos pirmenybių finalo nukeliavę Strasbūro SIG krepšininkai kiek netikėtai suklupo jame ir išleido puikią galimybę po 7 metų susigrąžinti stipriausios Prancūzijos komandos vardą. Tačiau svarbiausią uždavinį ekipa įvykdė – prasibrovė į Eurolygą ir vedama Europos čempionų trenerio grįžta į prestižiškiausią Senojo žemyno turnyrą.

Prancūzijos vicečempionai vasarą nuveikė išties rimtą darbą. Komandą pergalių keliu ir toliau ves vienas geriausių Europos strategų – Vincentas Collet. Ekipoje liko stipriausių pasaulio klubų dėmesį patraukęs galingasis Alexis Ajinca, o prie šių dviejų, neseniai auksą Europos krepšinio čempionate iškovojusių prancūzų, prisijungė dar vienas Slovėnijoje čempionu tapęs talentingasis Antoine‘as Diotas.

SIG ekipoje liko praėjusio sezono svarbiausi žaidėjai Ricardas Greeras bei Louisas Campbellas. Rimtu papildymu turėtų tapti iš Jutos „Jazz“ ekipos įsigytas Kevinas Murphy. NBA lygoje šis gynėjas nežibėjo, todėl Europoje amerikietis bandys atskleisti visus savo sugebėjimus. Strasbūro ekipa daug tikisi ir iš kitų Prancūzijos komandų įsigytų Jeremy Lelopo bei Paulo Lacombe.

Prancūzijos vicečempionų gretose – ir lietuviškų šaknų turintis puolėjas iš JAV. NCAA lygoje žibėjęs Timas Abromaitis neliko nepastebėtas ir šią vasarą prisijungė prie SIG komandos.

2013-2014 m. sezoną V.Collet auklėtiniai pradėjo rungtynėmis su praėjusio sezono stipriausia Prancūzijos komanda. SIG už nesėkmę finale Nantero JSF klubui neatkeršijo, tačiau vėliau vietiniame fronte sekė trys pergalės iš eilės.

Eurolygoje Strasbūro ekipa kol kas pergalėmis pasigirti negali. Pirmajame ture išvykoje 70:84 nusileido Bambergo „Brose Baskets“, o praėjusią savaitę namuose 66:76 pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams.

Komentarai

santechnika

2013-10-29 21:08
portugalai pyderai daugiau nesamoniu nerasinekit sukos jus visi
nes uzknisai visus normalius zmones su savo sapalionem, lauk zasine!

I ZALGIRI KOBE ;D

2013-10-29 18:24
NU KA LAUKIAM STEBUKLO GAL ISLOS NORS AS LABAI ABEJOJU...................prancuzai turi europos cempiona treneri COLLET manau zalgiriui sansu labai mazai ir manau jei zalgiris pralos euroleagos sezonas bus palaidotas................nebent kobe bryantas ateis ir mum pades laimet :D

Vilnietis

2013-10-29 17:56
kaunas sudas sudu sudas grybai dx gaidziai O RYTAS C I A M P I O N S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martynas

2013-10-29 16:49
Busiu