Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klube
10
įmonių
779
nariai
Šį sezoną surinkta
23304.40  €

M.Pocius: „Gavome šiek tiek daugiau laisvės ir žaidėme lyg ant bangos“

 2013-10-31

Lina Skersytė, Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ savo namų arenoje nugalėjo Stasbūro SIG ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje. Labiausiai prie kauniečių pergalės prisidėjo 23 taškus pelnęs Martynas Pocius.

Nesulaikomai žaidęs ir septynis tritaškius iš devynių pataikęs M.Pocius teigė, kad trenerio pasikeitimas į komandą įnešė gyvumo, o pasikeitusi gynybos sistema davė savų vaisių.

Snaiperis taip pat patikino, kad šiandien žalgiriečiams daug padėjo sėkmė. Jo teigimu, komandos žaidime dar yra daug taisytinų dalykų, todėl per savaitę žalgiriečiai turės rimtai padirbėti prieš kitą Eurolygos dvikovą su „Anadolu Efes“ ekipa.

„Pirmiausiai, tai šiandien mes labai gerai pataikėme, gerai metėme tolimus metimus, o tai, manau, lėmė ir sėkmė. Buvo tokių atakų, kai tiesiog mums rankose atsirasdavo kamuolys, o mes tokias atakas išnaudojome, todėl manau, kad šiandien mus tikrai lydėjo sėkmė. Labai gerai, kad laimėjome, labai džiaugiamės, nes mums labai reikėjo šitos pergalės kaip oro. Žinoma, dalykų, kuriuos reikia taisyti, dar tikrai yra. Bus tokių dienų, kada šitaip nepataikysime, tai tuomet turėsime atidirbti kitur, gynyboje“, – po rungtynių mintimis dalijosi įspūdingai sužaidęs M.Pocius.

– Ar trenerio pasikeitimas padarė kažkokios įtakos tokiam žaidimui?
– Iš dalies taip. Žinoma, mes nespėjome kažko daug pakeisti per tas kelias dienas, tačiau šiek tiek pasikeitė. Pasikeitė gynybos struktūra, atsirado keletas naujų derinių, gavome šiek tiek daugiau laisvės. Žaidėme lyg ant bangos. Trenerio pasikeitimas iš dalies sukrečia, bet kartu, tai būna naujas oro gūsis komandoje. Turime tokį tempą išlaikyti, negalime galvoti, kad mes esame labai geri. Nugalėjome tą komandą, kurią ir privalėjome nugalėti, o dabar laukia labai sunkus varžovas ir mes turime savaitę tam pasiruošti.

– Šiandien komanda pataikė keturiolika tritaškių. Ar tokį žaidimą akcentavo naujas treneris?
– Ne, tiesiog kaip ir sakiau, šiandien mums šiek tiek pasisekė. Antroje rungtynių pusėje du kamuoliai nukrito man tiesiai į rankas, tiesiog buvau laisvas, todėl ir mečiau. Pataikymo procentas tikrai neblogas, bet prie to prisidėjo ir dalelė sėkmės.

– Kokias išvadas padarėte gynyboje, kai prie komandos vairo stojo S.Štombergas?
– Išvados tokios, kad mūsų gynyba nebuvo tokia gera, kokios mes norėjome. Ir šiandien ji nebuvo tokia. Žinoma, buvo geriau, nes leidome varžovams įmesti nedaug taškų, bet iš dalies mes pakeitėme visą gynybos sistemą. Manau, kad tai ir davė rezultatų.

Komentarai