Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės klube
11
įmonių
916
narių
Šį sezoną surinkta
47869.19 €

„Žalgirio“ Garbės Klubo nariams – „Žalgirio“ komandos subtilybės

 2014-02-20

Tarp žalgiriečių Eurolygos rungtynių Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai turėjo galimybę susitikti su komandos direktoriumi Pauliumi Motiejūnu ir vyriausiuoju treneriu Sauliumi Štombergu. Taip pat vyko ir visuotinis metinis Klubo narių susitikimas. Susitikimų metu ištikimiausi sirgaliai susipažino su paties Garbės Klubo surinkto biudžeto ir „Žalgiriui“ skirtos paramos ataskaitomis, susidarė įspūdį apie klubo finansinę situaciją ir darbinę atmosferą komandoje.

Ketvirtis milijono – „Žalgiriui“

Visuotinio Klubo narių susirinkimo metu, pristačius Klubo finansinę ataskaitą paaiškėjo, kad per 2013-uosius metus „Žalgirio“ komandai buvo skirta beveik 250 tūkst. litų, kurie buvo panaudoti komandos reikmėms. Šią surinktą sumą sudarė ne tik narių įnašai, bet ir žmonių parama, skyrus 2 proc. nuo sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio bei kitos įmokos.

„Paskutiniu metu „Žalgirio“ Garbės Klubo narių skaičius gerokai ūgtelėjo, sulaukėme ir tūkstantojo nario bei neketiname sustoti. Nereikia priminti, kad „Žalgiris“ – visų mūsų praeitis ir dabartis, todėl turime susivienyti dėl bendro tikslo. Padėti „Žalgiriui“ nelengvu metu. Juk „Žalgiris“ dabar priklauso visiems mums ir turime kartu nešti atsakomybę už jį“, - kalbėjo Klubo narys Mindaugas Babonas.

Pradėjus veikti naujai „Žalgirio“ Garbės Klubo svetainei www.zalgirioklubas.lt, padidinti „Žalgiriui“ skiriamą paramą tampant nariu arba įsigyjant „Žalgirio“ rėmėjo sertifikatą tapo dar paprasčiau.

Rėmėjų indėlis viršijo lūkesčius

Po visuotinio „Žalgirio“ Garbės Klubo susirinkimo į rūpimus klausimus atsakė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Paklaustas, kaip sekasi surinkti prieš sezoną planuotą biudžetą P.Motiejūnas atskleidė, kad geriausiai šį sezoną sekasi su rėmėjais. „Surasti įmonių, kurios galėtų prisidėti finansiškai, tikrai nėra lengva, bet sunkiai dirbome ir dabar matome to vaisius. Prieš sezoną norėjome surinkti 5 mln. litų iš rėmėjų, galime pasidžiaugti, kad šiuo metu turime sutarčių už didesnę sumą ir tikrai nesustojome“, - sakė P.Motiejūnas.

Susitikimo metu taip pat akcentuota, kad sunkiausia kol kas pasiekti planuotą biudžetą iš bilietų pardavimų. „Šiuo metu esame surinkę vos daugiau nei pusę planuotos sumos. Lankomumas šį sezoną ženkliai krito. Visi sutiks, kad bilietų kainos tikrai prieinamos, tačiau susidomėjimas smuko. Norėtume visus paskatinti ateiti palaikyti žalgiriečius į areną, galbūt to ir tetrūksta iki pergalių“, - dėstė „Žalgirio“ direktorius.

Detaliai aptaręs finansinius klausimus, vadovas atsakinėjo klausimus apie komandos komplektavimą, pasipildymo naujais žaidėjais galimybes ir vadovavimą „Žalgirio“ arenai.

Didžiausia paskata – pilna „Žalgirio“ arena

Vėliau su „Žalgirio“ Garbės Klubo nariais diskutavo ir komandos vyriausiasis treneris Saulius Štombergas.

„Ačiū, kad palaikote komandą, norėčiau, kad visi būtų tokie aktyvūs ir dalyvautų visapusiškame komandos palaikyme. Pilnoje arenoje ir žaidėjai kitaip nusiteikia, jaučia ir spaudimą stengtis, ir tuo pačiu jūsų tikėjimą“, - susitikimą pradėjo S.Štombergas.

Daugiausiai klausimų strategas sulaukė dėl banguojančio komandos žaidimo ir sirgalių nedžiuginančių rezultatų Lietuvos krepšinio lygoje.

„Kai kurių rungtynių rezultatai nedžiugino nieko – nei mūsų, nei vadovų, nei sirgalių. Ieškome priežasčių, kalbamės, nuteikinėjame rungtynėms. Bet iš patirties žinau, kad jei nesi pats nusiteikęs žaisti, tai niekas kitas to už tave nepadarys. Kita vertus negali reikalauti, kad jaunimas visada žaistų stabiliai gerai. Krepšininkas pasiekia savo geriausią formą maždaug 25 metų. Todėl didžiąją dalį komandos krepšininkų mes dar tik ruošiame ateičiai“, - Klubo nariams pasakojo vyriausiasis treneris.

Išsamiai papasakojęs apie komandos virtuvę S.Štombergas įsiamžino bendroje nuotraukoje su Garbės Klubo nariais.

Komentarai

wddd

2014-02-21 15:33
bet nesakykit ,dardenas super zmogus!!!per trumpa toki laika paliko savo petsaka cia ,gerai zaide,pamilo zal kad algos atsisake.....super zmogus,tokiu daugiau nera.o va popas taip jau vare myliu zal ir negalejo palaukti kazkiek litu,nu nezinau

2s

2014-02-21 14:34
tikiu žalgirio klubu, pirmyn, pamokykit madridą

chec

2014-02-21 13:36
Kiek komanda gauna uz pergale top 16 is Eurolygos?

soske

2014-02-21 13:31
Del Popo gaila,Zalgiris jam buvo tik tarpine stotele,uzsidirbt.Lietuviai(savi yra savi).Kita vertus abu Amerikieciai atsisake viso atlyginimo nors Zalgiryje buvo trumpa laika.

visi

2014-02-21 11:25
laukia pinigu tik jugai grieztai ne, tiek plikas tiek popas kuris apskritai asarodavo kai jo varda sirgaliai skanduodavo, greztai atmete visus siulomus susitarimus ir laimejo pries zalgiri teismus, taigi juodasikniai ir lieka jais iki gyvenimo pabagos

robis

2014-02-21 11:20
robertas javtokas kuris si sezona eurolygoje renka po 8 taskus ir atkovoja po 5 4 kamuolio ir gi turejo pasiulymu is uzsienio klubu bet vidurio puolejas kuriam po menesio sueis 34 nenori kraustytis is lietuvos agentas robertas turejo pasiulimu bet pasake ne pinigu laukia ir plaza

algos

2014-02-21 11:16
algos veluoja bet zaidejai niekur nebega zalgirio krepsininkai si sezona kantrus. nors atlyginimai gerokai veluoja keli zaidejai atmete kitu komandu pasiulimus kad liktu kauno klube kuris dar turi galimybiu patekti i eurolygos ketvirtfinali. lyderiai nenori palikti kauno lietuvos ryto ziniomis bambergo brose labai norejo isigyti justina dentmona sia savaite savo izaideja zacha wrighta i atenus isleides vokietijos klubas siule 150 tuks. euru uz zalgirio amerikieti ir kauno klubas svarste galimybe parduoti savo ataku lyderi. taciau pats dentmonas isvykti nenorejo. tikslo patekti i nba nuo pat atvykimo i kauna

kaunas

2014-02-21 11:05
zenkliai krites lankomumas ardo skyle zalgirio biudzete cia prie tos pacios temos

patys

2014-02-21 09:41
spreskit,ar basket zone informacija tikra ar tai kad buvo sito susituikimo metu pasakyta kad atlyginimai daugiau kaip menesi neveluoja. Yra pasiodziusi kituose forumuose info jog kai kurie zaidejai ilgiau negauna, bet jei ir taip tai tie kai kurie ir zaidzia atbulom rankom

cizas

2014-02-20 21:41
palaksto cizauskas ir greit kamuolio nebeturi nepries tokia komanda jam zaist atnesa nesekme komandai kaip tik jis aikstei

s

2014-02-20 21:36
skaiciau basketzone kad zalgirio zaidejai 3 men jau algu negauna nesuprantu tai pries kiek laiko pervede milijona remejai kauno energijos sake ismokes atlyginimus tai kaip cia suprast?:D

Pro

2014-02-20 21:30
Džiugu kad šansą gaus Lekavičius ir Tarolis, jie net ir dabar geresni už Čižauską ir Vene. Ką kalbėt apie Milaknį? Kai vasara net ir beviltiškas jaunimas geriau už jį atrodė. Šis sezonas tik parodo, kaip klaidos komplektuojant atsiliepia Žalgirio komandai, kaip ir Janukovičiui atsiliepė klaidos ir nusisuko ukrainos žmonės, taip ir sirgaliai nusisuka nuo Žalgirio. Dabar visi ir laukia kad Prienai, Neptūnas, Šiauliai ar kitos LKL komandos įkastų Žalgiriui, tuo pačiui ir tau Motiejūnai, kad parodytų klaidas, kurių nepripažįsti! Kaip daugelis sakytų, reikia daryt išvadas!

zalgiris cska

2014-02-20 21:12
na su cska realu lokomotyvu manau padides bilietu daugiau ispirkt pilnesne arena bus

nariai

2014-02-20 21:10
na smagu matyt tiek klubo nariu na saunu kad pasisako atvirai i klausimus rupimus ir apie kluba na bet pagalvojimas ar viska isklausia kas ziurima toliau i ateiti na pritruko kada bus arenos uzrasas na cia labai gerai kad dazni susitikimai

Martynas

2014-02-20 20:32
Neik jei nepatinka!Maziau vienu depresorium bus

kns

2014-02-20 20:28
Tikrai nėra noro eiti ir žiūrėti į tokius Super talentus kaip Milaknis, ar Vene. Geri žaidėjai kaip Gailius nereikalingi buvo Motiejūnui, tai dabar ir turit tokį komandos š... žaidimą ir smukusį lankomumą. Jei ir toliau toki žaidėjai atstovaus Žalgirį, tai dar labiau kris lankomumas.