Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės klube
11
įmonių
916
narių
Šį sezoną surinkta
47869.19 €

„Žalgirio“ Garbės Klubo nariams – susitikimas su G.Krapiku

 2014-04-03

Artėjant lemiamoms kovoms Lietuvos krepšinio lygoje Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai į susitikimą pakvietė žalgiriečių vyr. trenerio asistentą Gintarą Krapiką. Susitikimas su treneriu įvyks pirmadienį, balandžio 7 dieną, „Žalgirio“ ambasadoje „Žalgirio“ arenos „Kalnapilio“ bare po rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“.

Prieš kiek daugiau nei mėnesį Klubo nariai buvo susitikę ir su vyriausiuoju treneriu Sauliumi Štombergu bei direktoriumi Pauliumi Motiejūnu. Balandžio antroje pusėje numatyta ir Klubo nariams atviros „Žalgirio“ treniruotės stebėjimas.

Balandžio 7 dienos susitikime dalyvauti gali ir naujai tapę Klubo nariais. Vienintelė sąlyga – iki minėtos dienos užpildyta narystės anketa ir sumokėtas nario įnašas.

„Žalgirio“ Garbės Klubas vienija tuos, kuriems „Žalgiris“ yra daugiau nei komanda. Tapę Garbės Klubo nariais ištikimiausi sirgaliai ne tik prisideda prie komandos biudžeto formavimo, bet ir gauna daug privilegijų. Garbės Klubo nariai dalyvauja komandos treniruotėse, bendrauja su žaidėjais ir treneriais. Klubo nariai tiesiogiai reiškia nuomonę, balsuoja, teikia rekomendacijas ir kitais būdais svarsto Kauno „Žalgirio“ iškeltus klausimus. Daugiau informacijos gausite ir į Garbės Klubą įstosite www.zalgirioklubas.lt

Komentarai