Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės klube
11
įmonių
916
narių
Šį sezoną surinkta
47869.19 €

G.Krapikas susitiks su „Žalgirio“ Garbės Klubo nariais

 2015-01-30

Įsibėgėjus Eurolygos „Top 16“ etapui Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai į susitikimą pakvietė komandos vyr. trenerį Gintarą Krapiką. Susitikimas su treneriu vyks pirmadienį, vasario 2 dieną, po rungtynių su Alytaus „Dzūkija“. „Žalgirio“ arenos „Utenos“ sporto bare įsikūrusioje „Žalgirio“ ambasadoje Klubo nariai ir komandos strategas aptars sezono aktualijas.

„Žalgirio“ Garbės Klubo nariai kiekvieną sezoną turi galimybę dalyvauti susitikimuose su vyriausiuoju komandos treneriu bei Kauno „Žalgirio“ direktoriumi, taip pat stebėti žalgiriečių treniruotę. Be šių išskirtinių galimybių komandos gerbėjai kartu dalyvauja ir kitose veiklose: žaidžia krepšinį, leidžia kartu laisvalaikį boulingo klube, stebi kartu „Žalgirio“ rungtynes ir tiesiog mėgaujasi bendraminčių draugija.

Vasario 2 dienos susitikime dalyvauti gali ir naujai tapę Klubo nariais. Vienintelė sąlyga – iki minėtos dienos užpildyta narystės anketa ir sumokėtas nario įnašas.

„Žalgirio“ Garbės Klubas vienija tuos, kuriems „Žalgiris“ yra daugiau nei komanda. Tapę Garbės Klubo nariais ištikimiausi sirgaliai ne tik prisideda prie komandos biudžeto formavimo, bet ir gauna daug privilegijų. Garbės Klubo nariai dalyvauja komandos treniruotėse, bendrauja su žaidėjais ir treneriais. Klubo nariai tiesiogiai reiškia nuomonę, balsuoja, teikia rekomendacijas ir kitais būdais svarsto Kauno „Žalgirio“ iškeltus klausimus.

Daugiau informacijos gausite ir į Garbės Klubą įstosite www.zalgirioklubas.lt.

Komentarai

ei

2015-02-04 10:32
Bet jei krapis liks ir kitais metais, abonimento tikrai nepirksiu

Alex

2015-02-03 20:17
Krapikas yra geras ir patikimas Zalgirio treneris. lengviausia - amzinai loti. kai tokie zaidejai - Mesina apsiverktu. juk buvo tiketasi is Cherry, Songailos, manem uzaugs Vene, Lipkevicius... o cia - keli vaikai, senelis jankunas ir Andersenas. Pagarba, gince, sekmes tau

donatas.rukas@gmail.com

2015-02-03 12:25
Gaila nebuvo laiko vakar paklausyti. Gal kas buvo ? Kokia diskusija buvo ? I klausimus atsake ?

Negaliu

2015-02-02 23:10
Uzknisot juodai. nu nera rimtesniu treneriu kuriuos ipirktu ir kurie geresni butu. Paimtu Jaska i vyr.trenerius-po prasto sezono vel lotumet kad geras zaidejas nereiskia geras treneris. Geras tas krapikas-su tokia keliu vaiku ir keliu stuobriu komanda top16 + be pralaimejimu lkl(neskaitant to pirmo maco)- daugiau ir nebuvo tiketasi. Visi cia lojantys turbut geresni uz LKF(Nes krapika ima i rinktine), geresni net uz pati p.Kazlauska(nes jis ima i asistentus), geresni net uz zaidejus(nes jie vertina krapiko kompetencija).... kai lemiamus macus pries ryta laimi tai viskas gerai o kai. macabiui/barsai pralosia tai netinkamas.... eikit su tokiu suvokimu kerlingo ziuret (sorry man nera kvailesnio sporto. Neizeidineju-cia man..). Pabaigai-paziurekit i Plaza del kurio i kelnes krovet-su tikrai ne silpnesne komanda rezultatas blogesnis eurolygoj.... kur garantija kad kitas treneris geriau bus? Geriau pieskit plakatus kad Jaska po sezono neiseitu ar reiks naujo asistento (gal Blatas tiktu nes kalba kad Cavs'ai atleist nori-kaip ir Krapikas nepateisina vilciu, nelaimejo visu varzybu
..)

Giljotina

2015-02-02 17:26
klausytis sito zigsniamacio su usais,matuojancio aikste,rankas sunerusio palei krutina ,vaiksciuojancio pirmyn atgal,uzmirstancio munutes pertraukele paimti,zaidejai turi priminti,gal uzteks jo sapapaliomiu klausytis,net koktu daruosi,kiek galima laikyti toki treneri,kuris neturi geros auros,nevaldo komandos,negali parinkti reikalingois sudeties,laiku pakeisti reikiamais zaidejais ,kam toks treneris jei pirma kelini gauna nepavejamai,toliau tik statistika,vyti ji kartu su klubo vadovu,nes su klubo vadovo zinia vyksta tokie dalykai.Tu P.Motiejunai, greit sirgaliai nusisuks nuo taves,nebuk tas molio motiejus,nuimk is komandos sita nevykeli treneri!!!!!!!!!!!!

ei

2015-02-02 11:16
su sharu gal geru rezultatu ir nebutu pora sezonu, bet bent jau butu ramu kad po tokiu rungtyniu kaip su barsa zaidejai be jokiu skrupulu gautu pylos kad maza nepasirodytu. o ka krapikas, pro usa paburba kazka, jis yra visiskas niekas zaidejam, ir grynai tik nuo paciu zaideju tada priklauso nusiteikimas rungtynems (o paciam nusteikt yra labai sunku ypac kai uz nusiteikima nieks pinigu papildomai nemoka).
ir nevarykit ant sitos komandos. sitai komandai truksta tik nusiteikimo. kaip ji moka zaist mes matem sezono pradzioje kai panatinaikosa dejom i vieta ant 20 tsk ar nn ant 40.

to Ro

2015-02-01 09:45
tau 8 metai ar taip su galva negerai ? :D siulai pasilikt su 3 galinciais zaist C/Pf pozicijose ? :D Vene butinas jau vien tam kad butu kam Orelika gaudyt, Kariniausko deka laimeta nemazai rungtyniu, vien su rytu jo +- yra +28, su kitais pg -14 del to kad Adas su Janavicium juos maude kaip vaikus, o pries Vaida beveik nieko negalejo padaryt, lygiai tas pats ir su Neptunu paskutinese kai Shakuras su Girdziunu aikstej dare ka norejo kol neisleido Kariniausko

Ro

2015-02-01 08:14
Sutinku su - sirgaliu , beveik sutinku ir su - faustu. Nesutinku su - faustu tik del to jog treneris turi buti Saras. Del zaideju. Songaila, Taroli, Vetsvagara, Kariniauska, Vene reikia ismest arba keist.

faustas

2015-01-31 19:56

sirgalio klonui,mulkiui lojanciam, finansai,kai klubo vadovas padaro avantiura su graiku treneriu,jo asistentu,agentu,sutartis dviems metams,po menesio atleidzia,tai klubui islenda apie 1,2mln euru,Zalgirio komanda prarado nora zaisti,Andersonas visokias nesamones daro,trenerio paragintas,Cherry jauciasi,kaip cirke,bet nieko nesigauna,eurolygooje panasu paskutiniai liksime top-16 savo grupeje,lkl zaidzia Zalgiris vos vos su visomis komandomis,svarbiausia,kad komanda neranda savo zaidimo,nera izaidejo ,kuris valdytu komanda,nei lekeavicius,nei kariniauskas eurolygoje dar per anksti jiems,cherry-visai nepataikyta,netikes pirkinys,treneris matuosi Zalgirio komandai netinka,gal asistentu,lentele panesiuoti,pats laikas skirti Sara!!!

sirgalius

2015-01-31 14:16
Na gal nustokit loti.Taip gal treneris tikrai nėra to lygio,kad treniruoti Eurolygos komandą.Bet ir komanda sukomplektuota iš ko?? Keli ,,veteranai" ir jaunimas.Yra žaidėjų,kurie tiesiog nepateisina vilčių,kaip ,,vyšniukas" Songaila.Tai tie iš kurių buvo tikėtasi gerokai daugiau indėlio į komandos žaidimą,pergales.
Na su visa pagarba Šarui,bet nevisada aukštos klasės žaidėjas tampa geru treneriu.Jam reiktų padirbėti su aukščiausios klasės treneriais,asistentu kelis sezonus,va tada galima būtų kalbėti apie jo galimybes.
O su tokia sudėtim yra be galo sudėtinga laimėti prieš tokio lygio komandas,kaip Barsa.
Kitas reikalas tai finansai.Kiek turi pinigų,tokia ir sudėtis,tokio lygio ir treneris.Taigi nusiraminkit žmonės.Kitaip nebus,bent jau šį sezoną.Esam 16 tuke,LKL kol kas pirmoj vietoj.Lyg ir viskas vyksta pagal planą.Šiam sezone reikia išlaikyti čempionų vardus,16 tuke pasiekti dar kelias pergales ir tai būtų geras rezultatas.Nereikia svaigti apie kitą etapą.Tai tiesiog nerealu ir tiek.

Fanas

2015-01-31 12:35
Krapikas turetu pats susiprasti ir pasitraukti

....

2015-01-31 10:47
Puiki proga Krapikui bus pasiaiškinti ką jis veikia su komanda per treniruotes, jeigu žaidėjai net iki lanko nedameta. Tegul nebesiteisina, kad visą dėmesį skiria gynybai, nes jau matėm ko jų gynyba verta per pastarasias kelias rungtynes. Tikiuosi sulauks rimtų klausimų ir pasiaiškins.

klubas

2015-01-30 17:11
Na as manau krapikas sulauks rimtu klausimu na bus idomu paklausyt ir svarbiausi klausimai

nesutinku

2015-01-30 16:31
Saras labai geras treneris ,jis sezonui gerai paruose komanda,ta ir rezultatai buvo,kai tik krapikas grizo is rinktines,kur nesiojo lentele kazlauskui,rezultatai pradejo smukti,Krapikas tik asistentu sutvertas,bet ir tai ne visur,vel bus pralaimejimas,o jo atmazas, visi kalti tik ne jis......

R

2015-01-30 16:04
Tikrai to nereikia. Sharas gal gali gerai treniruoti-istreniruoti tik izaidejus, bet tikrai ne komanda.

ei

2015-01-30 15:31
prasau chebra, nepasisiukslinkit ir paprasykit krapio graziuoju uzleist vieta sharui, kol galutinai sezono nesukniso