Prie Garbės Klubo svetainės
Tapkite Garbės Klubo nariu Tapk Nariu

Naujienos

„Žalgirio“ Klubo narių socialinė akcija persikelia ir į „Žalgirio“ areną (VIDEO) 2012-01-31

Praėjusį sezoną prasidėjusi „Žalgirio“ Klubo narių socialinė akcija tęsiama ir šiais metais. Pirmieji ja džiaugėsi Jonavos vaikų globos namai, kuriems pastarasis šeštadienis buvo ypatingas. Nuo pat ankstaus ryto svečiuose vaikai sulaukė „Žalgirio“ Klubo narių, kurie vaikams atvežė ne tik gerą nuotaiką ir šiltą bendravimą, bet ir dovanų nuo „Žalgirio“ bei komandos rėmėjų.

Pabendravę su vaikais apie mokslus ir laisvalaikį, Klubo nariai įsitikino, kad, nors didžioji dauguma jonaviečių lanko futbolo treniruotes, apie „Žalgirį“ jie žino tikrai daug. Vaikų namų auklėtiniai be problemų įvardino visus žalgiriečius, domėjosi, kur išvyko praėjusį sezoną žaidę krepšininkai, ir įdėmiai klausė pasakojimų apie juos. Po įdomių pokalbių alkį padėjo numalšinti Vilkyškių pieninės varškės sūreliai, o nuotaiką dar labiau pakėlė – kvietimas apsilankyti „Žalgirio“ arenoje.

Taigi dar smagesnė jonaviečiams buvo šeštadienio popietė. Prieš rungtynes atvykę vaikų namų globotiniai turėjo galimybę susipažinti su arena – pamatyti „Žalgirio“ treniruočių salę, atlikėjų ir komandų rūbines, arenos restoraną ir VIP ložes bei, žinoma, sužinoti įdomių ir negirdėtų faktų. Įsitaisę „Žalgirio“ Klubo narių sektoriuje vaikai stebėjo komandos apšilimą ir ruošėsi vienam įspūdingiausių epizodų – žalgiriečių išlydėjimui į aikštelę. Vėliau vaikai mėgavosi krepšinio vaizdais, aktyviai mokėsi skanduotes „Žalgirio“ fanų tribūnoje, o po rungtynių nusifotografavo su komanda.

„Tai buvo labai įspūdinga diena, daug ką nuveikėme, sužinojome daug įvairių dalykų apie „Žalgirio“ komandą ir areną“, - po rungtynių dalinosi įspūdžiais vaikai.

„Žalgirio“ Klubo nariai šiuo vizitu neapsiribos – visą sezoną vyksiančios socialinės akcijos metu jie lankysis įvairiuose vaikų globos namuose visoje Lietuvoje, atveš lauktuvių ir suteiks vaikams tai, ko jiems labiausiai trūksta – šilumos ir nuoširdaus bendravimo, o vėliau juos pakvies atvykti į „Žalgirio“ rungtynes.

„Visada pamačius jų akis, pamačius, kaip jiems tai patinka, norisi tai patirti dar ir dar. Džiaugiamės, kad pernai sugalvota akcija sėkmingai vyksta ir toliau. Tikimės, kad ji vyks ir plėsis dar daug daug metų,“ – džiaugėsi projektu vieni jo iniciatorių „Žalgirio“ Klubo nariai Viktorija ir Modestas.

Kauno „Žalgirio“ Klubas – tai garbės klubas, vienijantis visus Kauno „Žalgirio“ gerbėjus, kuriems rūpi Kauno „Žalgirio“ komandos sėkmė, veikla, sprendimai, komentarai. Klubas apjungia tuos, kuriems „Žalgiris“ – kur kas daugiau nei komanda. Prisijunk ir tu! Narystės anketas platina Ūkio bankas ir www.zalgiris.lt.

Komentarai

A.Butkevičius: „Žalgirio“ komanda yra įaugusi į mano kraują“

Prieš pirmąsias Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynes Eurolygos „Top 16“ etape „Žalgiris TV“ rubrikos #ŽaliaBalta laidoje apsilankė ypatingas svečias – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.