Prie Garbės Klubo svetainės
Tapkite Garbės Klubo nariu Tapk Nariu

Naujienos

„Žalgirio“ ambasada Airijoje kviečia į kalėdinę šventę 2013-12-19

Nuotr.: Luko Kazakevičiaus
Nuotr.: Luko Kazakevičiaus

Šio sezono pradžioje Airijoje duris atvėrusi „Žalgirio“ ambasada sėkmingai tęsia savo veiklą. Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai ir visi „žaliai-balti“ sirgaliai kiekvieną savaitę kartu stebi žalgiriečių rungtynes, o gruodžio 27-ąją rinksis į oficialų ambasados atidarymą ir kalėdinę šventę.

„Jau niekas neabejoja, kad „Žalgiris“ yra mylimas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Džiaugiamės, kad kiekvieną savaitę mūsų ambasados Airijoje gretos auga, todėl nusprendėme surengti ir kalėdinę šventę. Labai kviečiame susisiekti ir tuos sirgalius, kurie gyvena Dubline ar kituose miestuose“, - kviesdamas į „Žalgirio“ ambasadą sakė vienas organizatorių Darijus Penčila.

Kalėdinė šventė gruodžio 27 d., penktadienį, prasidės 17.00 val.

Airijos sirgaliai į „Žalgirio“ ambasadą rinksis ir šiandien. Čia jie stebės žalgiriečių dvikovą su Bambergo „Brose Baskets“ komanda.

„Žalgirio“ ambasada Airijoje yra įsikūrusi Kentstown Navan miesto „Maguires Bar&Lounge“ bare.

Daugiau informacijos: Darijus Penčila, tel. nr. +353857185318.

Komentarai

A.Butkevičius: „Žalgirio“ komanda yra įaugusi į mano kraują“

Prieš pirmąsias Kauno „Žalgirio“ komandos rungtynes Eurolygos „Top 16“ etape „Žalgiris TV“ rubrikos #ŽaliaBalta laidoje apsilankė ypatingas svečias – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.